Marcela i Misiek

Licytacja zakończyła się: 05.03.2024 r.

Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się do końca 2024 roku
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu

Więcej informacji

Marcela oraz Misiek Koterscy, czyli świeżo upieczeni nowożeńcy zapraszają Was na wspólne spotkanie! Będzie zabawnie, będzie poważnie, będzie szczerze ale też „z jajem”, bo z Nimi na pewno nie będzie nudy, a to wszystko przy pysznym jedzeniu, bowiem o świetne doznania kulinarne zadba jedna z najlepszych warszawskich restauracji.

Co najważniejsze, dochód z licytacji wesprze partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku rodziny protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

– Jeśli najwyższa zaoferowana kwota będzie niższa niż 10 000 zł, na obiad wspólnie z Marcelą i Miśkiem udadzą się dwie osoby, które zalicytują dwie najwyższe kwoty.

– Jeśli najwyższa zaoferowana kwota będzie równa lub wyższa niż 10 000 zł, licytację wygra wyłącznie JEDNA osoba, która może pojawić się na spotkaniu sama lub wraz z osobą towarzyszącą. Ponadto spotkanie zorganizowane będzie priorytetowo.

i

Marcela Leszczak to modelka, finalistka III edycji polskiej wersji show TVN „Top Model”. Jest kilkukrotną Miss i Wicemiss konkursów piękności. Zdobyła m.in. tytuł Miss Konina, w 2011 roku została drugą Wicemiss Wielkopolski oraz dostała się do półfinału Miss Polski 2011.

Ogólnopolską sławę przyniósł Jej udział w III edycji „Top Model Polska”, w którym od początku była jedną z faworytek i dostała się aż do finału, w którym zajęła drugie miejsce, przegrywając minimalną liczbą głosów.

Prywatnie jest ogromną pasjonatką motoryzacji, od małego lubiła spędzać czas i pracować w warsztacie samochodowym swojego ojca.

Michał Koterski jest aktorem i prezenterem telewizyjnym. Zadebiutował na wielkim ekranie rolą Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego „Ajlawju”. W następnych latach zagrał tę postać jeszcze w dwóch filmach reżyserowanych przez swojego ojca, „Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”. Od 2009 występuje jako Henryk Saniewski, barman o pseudonimie „Kaśka” w serialu Polsatu „Pierwsza miłość”.

W 2018 zagrał Adasia Miauczyńskiego w filmie Marka Koterskiego „7 uczuć” oraz wystąpił z Marcelą Leszczak w jednym z odcinków programu „The Story of My Life. Historia naszego życia”. W 2019 uczestniczył w czwartej edycji programu „Agent – Gwiazdy”.

W 2022 premierę miał film „Gierek”, w którym Michał wcielił się w tytułowego bohatera Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR. Rok później premierę miała jego książka biograficzna pt. „Michał Koterski. To już moje ostatnie życie”, w której opisał m.in. walkę z uzależnieniem i nawrócenie do Boga.

Marcela i Michał poznali się w 2016 roku, a w styczniu 2024 roku powiedzieli sobie „tak” na ślubnym kobiercu.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Jeśli najwyższa kwota będzie niższa niż 10 000 zł, licytację wygrają dwie osoby, które zalicytują dwie najwyższe kwoty;

Jeśli najwyższa kwota będzie równa lub wyższa niż 10 000 zł, zwycięzca licytacji będzie JEDEN i będzie mógł pojawić się na spotkaniu sam lub zabrać osobę towarzyszącą. Ponadto spotkanie będzie zorganizowane możliwie jak najszybciej;

– Koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się do końca 2024 roku. W przypadku jeśli nie będzie to możliwe we wspomnianym okresie z powodów niezależnych od organizatorów, spotkanie odbędzie się w terminie późniejszym;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.