Polityka Prywatności

PoznajGwiazde.pl wykorzystuje technologię cookies, jednakże tylko i wyłącznie w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem przez Użytkownika z serwisu www PoznajGwiazde.pl, takich jak:
a) utrzymanie sesji internetowej Użytkownika (po zalogowaniu) dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu www PoznajGwiazde.pl ponownie wpisywać hasła,
b) dostosowanie serwisu www PoznajGwiazde.pl do potrzeb Użytkowników,
c) tworzenie statystyk oglądalności serwisu www PoznajGwiazde.pl.
Jeżeli Użytkownik nie zgadza się na wyżej wymienione, należy wyłączyć obsługę cookies w opcjach wykorzystywanej przeglądarki internetowej.

Połączenie z serwisem www powoduje utrwalenie informacji wynikających z ogólnych zasad realizacji połączeń w Internecie, jak na przykład adres IP oraz innych informacji zawartych w internetowych logach systemowych, które wykorzystywane są przez administratora serwera w celach technicznych. Adresy IP mogą też być wykorzystywane przez administratora serwera w celach statystycznych – do zbierania i udostępniania ogólnych informacji demograficznych (np. o regionie, z którego następują połączenia).

Podanie wszelkich danych osobowych przez Użytkownika jest dobrowolne, jednak zgodnie z Regulaminem i niniejszym dokumentem, podanie niektórych danych konieczne jest do dokonania rejestracji, a poprzez to do dokonywania Transakcji.

Dane osobowe podane przez Użytkownika będą przetwarzane w celu założenia, utrzymywania i korzystania z konta Użytkownika w serwisie PoznajGwiazde.pl oraz realizacji składanych zamówień i świadczenia usług dodatkowych związanych ze złożonymi zamówieniami.

O ile Użytkownik wyrazi taką zgodę, dane Użytkownika będą również przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przesyłania informacji dotyczących nowości, usług oraz promocji oferowanych w serwisie PoznajGwiazde.pl.

Administratorem danych osobowych Użytkownika jest firma GoldVenture Izabella Faber, zarejestrowana w Czeladzi (41-250) przy ul. Okrzei 5A, NIP: 6342576373, REGON: 368068518, adres e-mail: admin@poznajgwiazde.pl.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda samych Użytkowników, a także ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celu realizacji, udokumentowania oraz rozliczenia umów zawartych za pośrednictwem serwisu www PoznajGwiazde.pl.

Klienci mają prawo do wglądu do swoich danych osobowych, poprawiania ich oraz żądania ich usunięcia.

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Studio Wizjo.