Magda Bereda
Najwyższa kwota:
1400 zł

Licytacja zakończyła się: 27.07.2021 r.

Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Magdą udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie styczeń - czerwiec 2022 r. (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Panowie Krzysztof z Bochni oraz Gustaw z Michałowa będą mieli okazję poznać piosenkarkę i influencerkę Magdę Beredę w trakcie obiadu w jednej z prestiżowych restauracji w Warszawie, serdecznie gratulujemy!

Całkowity dochód z licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Magda Bereda to dziewczyna o niezwykle promienistym uśmiechu. Trudno bowiem się nie uśmiechać, gdy ma się tak ogromny talent i oddanych fanów. Jedna z najbardziej wpływowych ludzi polskiego Internetu wg magazynu Forbes.

Magda stawiała swoje pierwsze kroki w Internecie. Przełom na Jej wyboistej ścieżce do kariery muzycznej nastąpił w 2017 roku, kiedy muzyczne formaty zaczęły cieszyć się bardzo dużą popularnością. Aktualnie Jej kanał na YouTube obserwuje ponad 700 tysięcy osób, a Jej muzyczne poczynania zostały odtworzone ponad 85 milionów razy.

Jej kariera ciągle nabiera tempa. W 2019 roku została ćwierćfinalistką jubileuszowej, 10. edycji programu „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Już na początku 2020 roku stanęła na scenach największych hal koncertowych w całej Polsce podczas trasy „Betlejem w Polsce” z takimi artystami, jak Marek Piekarczyk, Mietek Szcześniak, Kasia Wilk czy Natalia Niemen. A w 2021 roku pokazała, że odnajduje się nawet jako prowadząca własnej strefy w jednym z największych muzycznych talent show – „The Voice Kids”.

30 października 2020 roku kolejny raz pokazała, że warto wierzyć w marzenia – wydała swój debiutancki album „mniejszeodtrzech”, który w niecałą dobę po ruszeniu przedsprzedaży trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Krążek znalazł się również na liście OLiS. Jej kompozycje oraz teksty posiadają dodatkowe, często ukryte znaczenie, które odwołuje się do najważniejszych w Jej życiu wartości.

Kontakt z fanami jest dla Niej równie ważny – Magda dzieli się swoim muzycznym światem oraz przekazuje mnóstwo pozytywnej energii na swoim Instagramie, gdzie obserwuje Ją 876 tysięcy osób.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie styczeń – czerwiec 2022 r. (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19). W przypadku jeśli nie będzie to możliwe we wspomnianym okresie z powodu pandemii, spotkanie odbędzie się w terminie późniejszym;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: management Magdy Beredy i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.