Ania Jażdżyk

Licytacja zakończyła się: 08.08.2023 r.

Liczba zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Anią udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się do czerwca 2024 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu

Więcej informacji

Masz ochotę poznać Anię Jażdżyk, wielopłaszczyznową artystkę, łączącą malarstwo z muzyką, którą możecie kojarzyć z serialu „Przyjaciółki”, programu „Musisz to mieć” stacji HGTV, którego była współprowadzącą, ponadto z gościnnych występów w produkcjach YouTube „Ekipy” czy „Abstrachuje”, a nawet z kultowej reklamy „Oleju Kujawskiego”? Jeśli tak, zapraszamy serdecznie do licytacji w szczytnym celu!

Na obiad wspólnie z Anią udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy. Istnieje możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie prezentu.

Cały dochód z licytacji wesprze partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku rodziny protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ania Jażdżyk jest artystką wielopłaszczyznową. W swojej głównej pracy łączy malarstwo z muzyką. Jako malarka zgłębia świat abstrakcji, perspektywy i struktury w muzyce skupia się na zagadnieniu „flow” – przepływu. Tworzy performance’y gdzie malując z muzyką na żywo na oczach publiczności, zwinnie zmienia się, z dokumentującego słuchacza w grającego farbą i pędzlem muzyka, tworząc przy tym żywe symfonie na płótnie.

Jako muzyczka pracuje nad debiutanckim albumem „Wolno-Iść”, dokumentującym jej 4 letnią podróż muzyczną i obserwacje dotyczące zagadnienia „flow”. Jej główne instrumenty to Ukulele i głos – choć sięga czasem po inne takie jak gitara czy klawisze. Swój materiał koncertuje głównie solowo lub w asyście – gitary, drugiego ukulela lub pełnego bandu. Bierze również udział w projektach zaprzyjaźnionych artystów dotykając przeróżnych stylów i gatunków („Dragon Kids”, „Edwardo Fox And The Animal Kingdom”).

W wolnym czasie pracuje również jako aktorka i prezenterka telewizyjna. Szerszej publiczności może być znana jako była współgospodyni programu „Musisz to mieć” stacji HGTV lub aktorka w serialu „Przyjaciółki”, gdzie wciela się w postać Sabiny, antagonistki jednej z głównych bohaterek. Odwiedza czasem również świat YouTube, reklamy czy dubbingu, więc jej głos i uśmiech z dużym prawdopodobieństwem są wam znane – chociażby z kultowej reklamy „Oleju Kujawskiego” czy produkcji „Ekipy”, „Abstachuje” czy „BaniakBaniaka”.

Prywatnie zaprzyjaźnia świat z tematem niepełnosprawności. Ma cudownego brata z Zespołem Downa, który często gości na jej social mediach pokazując, że niemożliwe to stan umysłu a praca w oddaniu prędzej czy później czyni cuda.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się do czerwca 2024 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna). W przypadku jeśli nie będzie to możliwe we wspomnianym okresie z powodu pandemii, spotkanie odbędzie się w terminie późniejszym;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: Ania Jażdżyk i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.