Agata Załęcka
Najwyższa kwota:
1500 zł

Licytacja zakończyła się: 20.06.2023 r.

Liczba zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Agatą udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się do czerwca 2024 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu

Więcej informacji

Obiad w towarzystwie Agaty Załęckiej, aktorki znanej m.in. z serialu „Dzielnica strachu” czy „Na sygnale”, którą można zobaczyć m.in. na deskach teatrów Capitol, Kamienica czy Komedia i która gościnnie występowała w Kabarecie Moralnego Niepokoju, a do tego jest członkinią kadry polskiej oraz dwukrotną rekordzistką Polski we freedivingu, czyli tzw. nurkowaniu na bezdechu wylicytowali panowie Wojciech z Warszawy oraz Adam z Krakowa, gratulacje!

Cały dochód z licytacji wesprze partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku rodziny protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Agata Załęcka to aktorka i freediverka, członkini kadry polskiej, dwukrotna Rekordzistka Polski. Nominowana do Telekamer 2023 w kategorii „Aktorka”.

Ukończyła Warszawską Szkołę Filmową i uzyskała państwowy dyplom Aktora Dramatu. Karierę rozpoczęła, jako nastolatka w musicalu “Metro” na deskach Teatru Buffo. Grała w filmach fabularnych m.in „Rewers”, serialach „Miasto Skarbów”, „Zakochani po uszy”, przedstawieniach teatralnych „Wyspiański” reż. Andrzej Seweryn, Teatr Capitol, Teatr Kamienica, Teatr Komedia, Teatr Druga Strefa, w Kabarecie Moralnego Niepokoju, a także użycza swojego głosu w produkcjach dubbingowych, lektorskich i nagrywa audiobooki.

Obecnie Agatę można zobaczyć w serialu „Dzielnica Strachu” w jednej z głównych ról, ponadto znana jest z serialu „Na sygnale”, gra także w spektaklach „Miłość nie z tej ziemi”, „Czarno to widzę”, „Babski Przekręt”, „Margerita”, „Pomoc Domowa”, „Miłość nie z tej ziemi”, a także w produkcjach dla Netlixa. Śpiewa piosenkę aktorską. Wydała także pierwszego singla.

W sierpniu 2022 roku podczas głębokościowych Mistrzostw Świata AIDA w Hondurasie, ustanowiła ówczesny rekord Polski 50m w żabką w głąb Oceanu oraz wyrównała rekord Polski 62m w płetwach w głąb. Podczas basenowych Mistrzostw Polski, 2022 we freedivingu zdobyła srebrny medal oraz brązowy. Wygrała złoto wśród kobiet na pierwszym Deepspot Challenge i tym samym na pierwszych zawodach w życiu po 8 miesiącach od rozpoczęcia przygody z freedivingiem. Jest obecnie najlepszą freediverką wśród polskich aktorów i najlepszą aktorką wśród polskich freediverów.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się do czerwca 2024 roku (warunkiem jest stabilna sytuacja związana z COVID-19 oraz geopolityczna). W przypadku jeśli nie będzie to możliwe we wspomnianym okresie z powodu pandemii, spotkanie odbędzie się w terminie późniejszym;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: Agata Załęcka i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.