Bartłomiej Topa
Najwyższa kwota:
1100 zł
Licytacja kończy się za:
Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Bartłomiejem udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie styczeń - marzec 2020 r.
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Jeśli tylko chcesz, możesz przeżyć niesamowitą przygodę w towarzystwie jednego z najlepszych, najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów, Bartłomieja Topy! A wszystko to w trakcie iście vipowskiego obiadu w jednej z najlepszych restauracji w stolicy Polski.

Chciał(a)byś więc poznać aktora osobiście, posłuchać niesamowitych opowieści, zadać ciekawe pytania, dowiedzieć się, jaki Bartłomiej Topa jest na co dzień? Zatem weź udział w licytacji spotkania z gwiazdą kina w szczytnym celu.

Na obiad wspólnie z Bartłomiejem udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy (wygraną można przekazać bliskiej osobie lub np. pracownikowi firmy w formie oryginalnego wyróżnienia).

Dochód z licytacji po raz kolejny wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Bartłomiej Topa to pochodzący z Nowego Targu aktor filmowy i teatralny, a także producent filmowy, absolwent technikum weterynaryjnego. W 1991 roku został absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

W filmie fabularnym zadebiutował na studiach, w wieku 23 lat, w 1990 roku w filmie Teresy Kotlarczyk „Zakład”. W 1995 roku wystąpił w dramacie Krzysztofa Langa „Prowokator”, u boku Bogusława Lindy, Krzysztofa Pieczyńskiego i Danuty Stenki, z akcją umiejscowioną w Zakopanem. W 1998 roku wystąpił w dramacie wojennym Władysława Pasikowskiego „Demony wojny wg Goi”. W 1999 roku otrzymał rolę Zenka Pereszczako, w emitowanym w latach 1997-2010 serialu „Złotopolscy”, w którym grał do 2006 roku.

W 2001 roku wystąpił w jednej z głównych ról w spektaklu „Kuracja” Wojciecha Smarzowskiego, opartym na powieści Jacka Głębskiego o tym samym tytule. Granie postaci doktora Andrzeja Majera, biorącego udział w eksperymencie, udającego pacjenta szpitala psychiatrycznego, przyniosła mu Grand Prix na Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry” w Sopocie.

W 2003 roku ponownie zagrał u Wereśniaka, w komedii „Zróbmy sobie wnuka”, gdzie wcielił się w pracownika Mańka Koseli, granego przez Andrzeja Grabowskiego. W 2004 roku wystąpił w obrazie Wojciecha Smarzowskiego „Wesele”. Film otrzymał m.in. nagrodę Orła i chociaż został uznany przez krytyków za jedną z ciekawszych pozycji na Festiwalu Filmowym w Gdyni w 2004 roku.

W 2013 roku Topa wcielił się w postać sierżanta, Ryszarda Króla, w filmie Smarzowskiego „Drogówka”, która przyniosła mu nominację do Orła oraz Złotego Szczeniaka – nagrody przyznawanej na Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa. W 2014 roku pojawił się m.in. w nagrodzonym Srebrnymi Lwami „Pod Mocnym Aniołem” Wojciecha Smarzowskiego. Zagrał także w serialu „Wataha”, gdzie głównymi bohaterami są strażnicy graniczni z Bieszczad. W 2015 roku Topa wystąpił w dramacie wojennym „Karbala”. Za rolę kapitana Kalickiego otrzymał nominację do Złotego Szczeniaka oraz nagrodę dla najlepszej roli męskiej na Konkursie Polskich Filmów Fabularnych Netia Off Camera.

Rok później dołączył do obsady drugiego sezonu produkcji „Druga szansa”, wcielając się w Adama Swenssona. W 2018 roku ponownie wystąpił we wzbudzającym ogromne kontrowersje filmie „Kler” Wojciecha Smarzowskiego oraz w serialu Borysa Lankosza „Pod powierzchnią” u boku Magdy Boczarskiej i Łukasza Simlata, który do dziś można oglądać w stacji TVN.

Jest współzałożycielem firmy producenckiej Film IT, która realizuje obrazy fabularne, m.in. „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego czy „Tulipany” Jacka Borcucha, a także reklamy, m.in. dla Coca-Coli, Ikei, PKN Orlen czy Telekomunikacji Polskiej.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie styczeń – marzec 2020 r.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: filmweb.pl, wikipedia.org i własne

Uczestnicy licytacji

Licytant Miasto Kwota
Agnieszka Oborniki Śląskie 1100 zł
Mateusz Łęg Tarnowski 600 zł
Paweł Kozienice 500 zł
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.