Wiktoria Gąsiewska
Najwyższa kwota:
400 zł
Licytacja standardowa kończy się za:
Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Wiktorią udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie w terminie dogodnym dla wszystkich Stron po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie październik - grudzień br.
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Prawdziwa gratka dla wszystkich fanów Wiktorii Gąsiewskiej! Gwiazdą kolejnej licytacji w ramach naszej inicjatywy jest właśnie aktorka znana z takich filmów i seriali, jak na przykład „Jasminum”, „Katyń”, „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia” czy „Przyjaciółki”.

Zatem czy masz ochotę porozmawiać z Nią twarzą w twarz przy jednym stoliku w trakcie wyśmienitego obiadu w jednej z partnerskich restauracji w Warszawie, a do tego wesprzeć szczytny cel? Jeśli odpowiedź brzmi tak, zaloguj się i licytuj, a my obiecujemy, że spotkanie będzie bardzo udane!

Na kameralny obiad wspólnie z Wiktorią udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy (wygraną można przekazać bliskiej osobie lub np. pracownikowi firmy w formie oryginalnego wyróżnienia).

Co najważniejsze, dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Wiktoria Gąsiewska to aktorka i prezenterka telewizyjna. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie baśniowym Jana Jakuba Kolskiego, „Jasminum”, u boku Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Janusza Gajosa. Następnie pojawiła się w takich serialach, jak: „Na dobre i na złe”, „Mrok”, „Codzienna 2 m. 3”, „Rodzina zastępcza”, „Komisarz Alex”, „O mnie się nie martw”, „Prawo Agaty” oraz „Przyjaciółki”.

Wielką popularność przyniosła jej rola Agaty w serialu „Rodzinka.pl”, w którym gra od 2011 roku. Od 2016 wciela się w postać Oliwki w serialu „Barwy szczęścia”.

W kinowych produkcjach ponownie pojawiła się w 2007, w filmie wojennym Andrzeja Wajdy „Katyń”. Jako aktorka dubbingowa użyczała swojego głosu w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych, jak na przykład „Załoga G”, „Toy Story 3”, „1920 Bitwa Warszawska” czy w obu częściach „Paddingtona”.

W 2007 była jurorką w programie rozrywkowym dla dzieci TVP2 „Mini szansa”. W latach 2014–2015 była prowadzącą program na kanale Disney „I love Violetta”. Od 2 do 16 marca 2018 brała udział w ósmej polsatowskiej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Oskar Dziedzic, z którym zajęła 9. miejsce. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie październik – grudzień br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: wikipedia.org i własne, zdjęcia dzięki uprzejmości agencji fotograficznej WBF

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.