Ola Ciupa
Najwyższa kwota:
1200 zł
Licytacja standardowa kończy się za:
Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Olą udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie w terminie dogodnym dla wszystkich Stron po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie lipiec - październik br.
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Ola Ciupa po raz drugi w naszej inicjatywie! Na życzenie naszych fanów, 2 lata po pierwszej wspólnej akcji, ponownie mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w licytacji spotkania w jednej z prestiżowych restauracji w Warszawie z modelką, prezenterką telewizyjną, od niedawna występującą w największych polskich klubach muzycznych jako DJ Slavic, pamiętną słowianką z teledysków Donatana i Cleo.

Na kameralny obiad wspólnie z Olą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy (wygraną można przekazać bliskiej osobie lub np. pracownikowi firmy w formie oryginalnego wyróżnienia).

Co najważniejsze, dochód ze zwycięskich licytacji ponownie wesprze zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ola Ciupa to polska modelka i prezenterka 4fun.tv, pochodząca z Radomska. Jest 1vice Miss Mazowsza 2013, a także Miss Małopolski 2014.

To właśnie na konkursie Miss Ola została zauważona przez telewizję ITV, która zaprosiła ją na casting. Program na żywo w telewizji ITV prowadziła przez rok.

Obecnie jest prezenterką w 4fun.tv, prowadzi także 4fun Dance, gdzie co weekend prezentuje najbardziej imprezową listę świata – Top 30. Wystąpiła w teledysku Donatana i Cleo “My Słowianie”, Donatana, Cleo i zespołu Enej “Brać” oraz w teledysku Donatana wraz z Marylą Rodowicz “Pełnia”. W 2014 r. reprezentowała wraz z Donatanem i Celo Polskę podczas konkursu Eurowizji.

Telewizja muzyczna i codzienne obcowanie z muzyką przyczyniło się do jej rozwoju muzycznego – postanowiła rozwijać się jako dj-ka pod pseudonimem DJ Slavic. Obecnie gra w klubach muzycznych w całej Polsce, a na jej koncerty przychodzą tysiące ludzi.

Ostatnio wystąpiła w dwóch teledyskach. W jednym swojego przyjaciela, DJ Brave, a klip nagrywany był za granicą w Wenecji oraz Mediolanie. Drugi klip to nowość – Ola wystąpiła w teledysku Antka Smykiewicza „Wspólny czas”. Poniżej macie okazję posłuchać tego kawałka!

Ola interesuje się zdrowym stylem życia, fitnessem i tematyką zdrowego odżywiania. Jest jedną z najchętniej zatrudnianych fotomodelek do sesji zdjęciowych. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z Gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje Organizator (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie lipiec – październik br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Lista uczestników aktualnie trwających licytacji widoczna jest poniżej, pod galerią zdjęć;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu.

i

źródło: management Oli i własne

Wideo

Uczestnicy licytacji standardowej

Licytant Miasto Kwota
Michał Zagnańsk 1200 zł
Piotr Otwock 1000 zł
Piotr Bielsko-Biała 800 zł
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Studio Wizjo.