Marcelina Zawadzka
Najwyższa kwota:
1500 zł
Licytacja standardowa kończy się za:
Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Marceliną udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie maj - lipiec br.
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Chcieliście, to macie – Marcelina Zawadzka po raz drugi gwiazdą naszej inicjatywy! Na życzenie naszych fanów z przyjemnością oznajmiamy, że piękna dziennikarka, modelka i fotomodelka, prowadząca gale, koncerty i programy telewizyjne zgodziła się po raz drugi wziąć udział w naszej akcji i wesprzeć jednocześnie szczytny cel.

Zatem jeśli tylko masz ochotę na wyśmienity obiad w prestiżowej warszawskiej restauracji w towarzystwie Miss Polonia 2011, znanej z prowadzenia i uczestnictwa w takich programach, jak „Pytanie na śniadanie”, „Bake Off – Ale ciacho!”, „The Voice of Poland” czy „Dance, dance, dance”, to serdecznie zachęcamy do licytowania!

Na kameralny obiad wspólnie z Marceliną udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy (wygraną można przekazać bliskiej osobie lub np. pracownikowi firmy w formie oryginalnego wyróżnienia).

Dochód z licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Marcelina Zawadzka to dziennikarka, modelka i fotomodelka, prowadząca gale, koncerty, imprezy i programy telewizyjne. W 2011 zdobyła tytuł Miss Polonia, natomiast rok później znalazła się w finałowej 6 Miss Universe 2012.

W 2013 prowadziła program ”Projektanci na start” w telewizji Fox Life, 2014 współprowadziła program „Dendżer” w TVN Turbo. Wiosną 2015 wzięła udział w programie ”Przygarnij mnie” na antenie TVP2. Od sierpnia 2015 prowadzi poranny program „Pytanie na Śniadanie” w parze z Tomaszem Wolnym. W 2016 była nominowana do zdobycia statuetki Gwiazda Plejady w kategorii Metamorfoza roku podczas Wielkiej Gali Gwiazdy Plejady. Laureatka Telekamery 2017 w kategorii „Nadzieja telewizji”.

Od marca 2017 jest współprowadzącą programu „Bake Off – Ale ciacho!”, a także została prowadzącą magazynu telewizyjnego ”Lajk!” w TVP2. We wrześniu 2017 roku dołączyła do zespołu siódmej edycji „The Voice of Poland”, prowadząc relacje z backstage. W 2015 i 2016 roku współprowadziła wraz z Tomaszem Kammelem „Sylwester z Dwójką”.

Wiosną 2019 roku wzięła udział w tanecznym show TVP2 „Dance, dance, dance”. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie maj – lipiec br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: Personal Reactor i własne

Uczestnicy licytacji standardowej

Licytant Miasto Kwota
Robert kutno 1500 zł
maciej Poznan 1300 zł
Sławomir Świebodzin 1200 zł
Adrian Warszawa 1100 zł
Marcin Wołomin 1000 zł
Andrzej Międzyrzec Podlaski 900 zł
Tomasz Łomża 800 zł
Piotr Bielsko-Biała 700 zł
Wojciech Czechowice-Dziedzice 600 zł
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl