Vanessa Aleksander
Najwyższa kwota:
400 zł
Licytacja kończy się za:
Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Vanessą udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się do końca bieżącego roku (warunkiem jest stabilizacja sytuacji związanej z pandemią)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Obiad w towarzystwie jednej z najbardziej popularnych i przebojowych aktorek młodego pokolenia, Vanessy Aleksander? Nic prostszego!

Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji, której zwycięzcy poznają osobiście piękną aktorkę znaną z takich produkcji, jak „Sala Samobójców. Hejter”, „Listy do M. 4”, „Wojenne dziewczyny”, „Belle Epoque” czy „Na noże” i porozmawiają z Nią twarzą w twarz w trakcie obiadu w jednej z najlepszych restauracji w stolicy, a wszystko to w szczytnym celu.

Na obiad wspólnie z Vanessą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy. Istnieje możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie prezentu.

Działamy na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Vanessa Aleksander karierę rozpoczynała w w młodzieżowej grupie „Tintilo” przy Teatrze Rampa. W 2020 roku ukończyła Akademię Teatralną na Wydziale Aktorskim. Pomimo młodego wieku, aktorka ma na swoim koncie wiele ról zarówno telewizyjnych jak i filmowych.

Vanessa zagrała między innymi w serialu „Wojenne dziewczyny”, a jej debiutem na dużym ekranie była rola w filmie „Sala Samobójców. Hejter” Jana Komasy. Zagrała także jedną z głównych ról w czwartej części „Listów do M.”, a oprócz tego piękną aktorkę mogliśmy zobaczyć między innymi w „Belle Epoque” czy „Na noże”.

Jej rodzice, Polak i Słowaczka są byłymi łyżwiarzami figurowymi. Sama aktorka, choć dorastała w Polsce, identyfikuje się zarówno jako Polka, jak i Słowaczka.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się do końca bieżącego roku (warunkiem jest stabilizacja sytuacji związanej z pandemią);

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: wikipedia.org, party.pl i własne

Uczestnicy licytacji

Licytant Miasto Kwota
Wojciech Czechowice-Dziedzice 400 zł
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.