Anna Dereszowska
Najwyższa kwota:
700 zł
Licytacja kończy się za:
Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Anną udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się wstępnie w okresie lipiec - listopad br. (rzecz jasna także po tym, jak uspokoi się sytuacja związana z koronawirusem)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

„Lejdis”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Mayday”, „Złotopolscy”, „Prawo Agaty”, „Świadek koronny”, „Przyjaciółki”. Co łączy te tytuły? Świetne kreacje aktorskie gwiazdy kolejnej naszej licytacji, czyli znakomitej Anny Dereszowskiej!

Masz ochotę porozmawiać z tą charyzmatyczną aktorką teatralną i filmową, a także piosenkarką w kameralnej atmosferze w jednej z prestiżowych restauracji w Warszawie? Zatem licytuj spotkanie, wspierając jednocześnie szczytny cel.

Na obiad wspólnie z Anną udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy. Istnieje możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie prezentu.

Co najistotniejsze, dochód wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu celem budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Anna Dereszowska to aktorka teatralno-musicalowa, filmowa i telewizyjna oraz piosenkarka. Na stałe związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.

W 2002 roku debiutowała aktorsko rolą Marii Antonownej w „Rewizorze” Mikołaja Gogola w reż. Andrzeja Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie. Współpracuje także z warszawskimi teatrami Studio Buffo i Teatr Syrena.

Rozpoznawalność przyniosło Jej role w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak „Złotopolscy”, „Klub szalonych dziewic”, „Prawo Agaty”, „Świadek koronny”, „Odwróceni”, „Niania w wielkim mieście”, „Przyjaciółki”, a także w filmach, jak np. „Lejdis”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Porady na zdrady”, „Pech to nie grzech” czy „Mayday”.

W 2010 wygrała Złoty Samowar za wykonanie utworu „Aktrisa” na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. W 2011 roku, nakładem EMI Music Poland, wydała debiutancki album studyjny pt. „Już nie zapomnisz mnie”. Wystąpiła w teledyskach do piosenek De Mono: „Siedem dni”, „Patrzę w Ciebie”, „Listy wiatrem unoszone” i „Jednym zdaniem”, a także w wideoklipie do utworu zespołu Buldog „Elita”.

Była opiekunką zwycięskiej drużyny drugiej edycji programu TVN „Mali giganci” oraz uczestniczką programów rozrywkowych Polsatu: „Ranking gwiazd” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła trzecie miejsce w finale, wcześniej wygrywając dwa odcinki konkursowe.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się wstępnie w okresie sierpień – listopad br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: wikipedia.org i własne

Uczestnicy licytacji

Licytant Miasto Kwota
Sebastian Łódz 700 zł
Piotr Bielsko-Biała 600 zł
Wojciech Czechowice-Dziedzice 500 zł
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.