Magdalena Bieńkowska
Najwyższa kwota:
1400 zł
Licytacja standardowa kończy się za:
Liczba Zwycięzców licytacji: na kameralny obiad z Magdą udadzą się 2 osoby, które wylicytują najwyższe sumy
Termin spotkania: zaproponowany zostanie w terminie dogodnym dla wszystkich Stron po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie sierpień - październik br.
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

UWAGA: Aby spotkać się z Magdą, nadal można licytować kwoty niższe, niż najwyższa na ten moment (aktualnie od 600 zł wzwyż)

Poszukiwane dwie chętne osoby do spędzenia mile czasu w trakcie obiadu w towarzystwie modelki, Miss Polski 2015, finalistki Miss International 2016 oraz Miss World 2017 Magdaleny Bieńkowskiej!

Wspaniałą atmosferę w trakcie spotkania z wielką fanką żeglarstwa i tenisa ziemnego zapewni oczywiście jedna z najlepszych restauracji w Warszawie.

Na kameralny obiad wspólnie z Magdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy (wygraną można przekazać bliskiej osobie lub np. pracownikowi firmy w formie oryginalnego wyróżnienia).

Dochód ze zwycięskich licytacji wesprze oczywiście Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Magdalena Bieńkowska to zdobywczyni tytułu Miss Polski 2015. Reprezentowała Polskę na konkursie Miss World 2017, znajdując się w ścisłym finale oraz w międzynarodowym konkursie Miss International 2016, gdzie znalazła się w TOP 15.

Pochodzi z serca Mazur, konkretnie z Mikołajek. Uwielbia sporty wodne w szczególności żeglarstwo, interesuje się podróżowaniem i kocha tenis ziemny.

W 2015 roku obroniła pracę licencjacką na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie jest studentką studiów drugiego stopnia w Instytucie Stosunków Międzynarodowym UW na kierunku Międzynarodowa Polityka Handlowa.

Na co dzień współpracuje również z NEW STAGE Model Managment, realizując się jako modelka. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na kameralny obiad z gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Rzecz jasna koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się w okresie sierpień – październik br.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Lista uczestników aktualnie trwającej licytacji widoczna jest poniżej, pod galerią zdjęć;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: Magdalena Bieńkowska i własne

Uczestnicy licytacji standardowej

Licytant Miasto Kwota
Rafał Łaskarzew 1400 zł
Piotr Bielsko-Biała 500 zł
Kuba Bialystok 400 zł
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.