Natalia Szroeder

Licytacja zakończyła się: 20.12.2016 r.

Termin spotkania: 04.02.2017 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

W sobotni wieczór 4 lutego 2017 roku w restauracji Grand Kredens gościliśmy piękną i niezwykle utalentowaną Natalię Szroeder.

Na spotkaniu z wokalistką przy wspólnym obiedzie pojawili się panowie Bartosz oraz Leszek, zwycięzcy licytacji. Atmosfera podczas spotkania była rewelacyjna, wszyscy uczestnicy byli bardzo otwarci, absolutnie nie było miejsca na nudy. Dziękujemy zarówno Natalii jak i obu zwycięzcom licytacji oraz zapraszamy do obejrzenia oficjalnych zdjęć ze spotkania, które znajdziecie w galerii poniżej.

A co najistotniejsze w naszej inicjatywie, całkowity dochód ze zwycięskich licytacji wesprze jak zwykle naszego Partnera Strategicznego, zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Natalia Szroeder to jedna z najzdolniejszych i najbardziej rozchwytywanych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Ma zaledwie 21 lat, jednak ze sceną oswajała się już od 4 roku życia.

Jej kariera zaczęła się w programie „Od przedszkola do Opola” i rozwijała się płynnie w rytmie licznych festiwali, przeglądów piosenki i programów telewizyjnych. Jednym z najważniejszych osiągnięć młodziutkiej Natalii było zwycięstwo w „Szansie na sukces”, gdzie wystąpiła w repertuarze królowej polskiej piosenki Maryli Rodowicz.

Wspierana przez rodzinę, obdarzona słuchem absolutnym, od dziecka grająca na skrzypcach, zawsze uśmiechnięta Natalia zasłynęła także jako propagatorka języka kaszubskiego (piosenka „Potrzebny je drech”).

Od 2012 roku zaczęła się poważna kariera solowa artystki. Zadebiutowała ona singlem „Jane”, a kolejnym jej przebojem była piosenka „Wszystkiego na raz”, która z kolei była owocem współpracy Natalii z raperem Liberem – piosenka trafiła na listy przebojów m.in. RMF FM czy Radia Zet. Współpraca ta miała swój ciąg dalszy, artyści nagrali jeszcze utwór „Nie patrzę w dół” i wystąpili razem podczas gali Eska Music Awards 2013.

W lipcu 2014 roku podczas koncertu Radia ZET i Dwójki w Toruniu Natalia z Liberem zdobyli nagrodę w kategorii Najlepszy występ za wykonanie utworu „Nie patrzę w dół”. W sierpniu 2014 roku roku na rynku ukazał się pierwszy singiel Natalii Szroeder i Libera „Teraz ty”, który stał się niekwestionowanym przebojem lata i królował na radiowych playlistach.

Jesienią 2015 Natalia Szroeder wzięła udział w czwartej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jej występy były szeroko komentowane na całym świecie, m.in. w brytyjskim dzienniku „The Mirror”.

Na początku 2015 roku artystka wypuściła singiel „Lustra”, który królował na listach przebojów. Piosenka ta stała się najczęściej granym polskim utworem i brała udział w koncercie o Grand Prix w Opolu jako jedna spośród 53. utworów ostatniego 25-lecia. Natalia zakwalifikowała się z nią do finału polskich eliminacji do Konkursu Eurowizji, a w lipcu została uhonorowana platyną.

28 października 2016 roku premierę miał debiutancki krążek wokalistki „NATinterpretacje”, który zapowiadały kolejne single „Domek z kart” oraz „Powietrze”. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Na wspólny, kameralny obiad z Gwiazdą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy! Oczywiście koszt kilkudaniowego obiadu pokryje Organizator (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się już w nowym roku, w okresie styczeń – luty 2017 r.;

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Jedno z dwóch pierwszych miejsc gwarantuje udział w evencie jednej osobie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu;

– Możliwość licytowania przez Firmy i przekazania wygranej jednemu z pracowników firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy;

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu.

i

* źródło: Margo Entertainment i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.