Mateusz Masternak

Licytacja zakończyła się: 16.02.2016 r.

Termin obiadu: odbędzie się po powrocie Zwycięzcy licytacji z zagranicy
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie

Więcej informacji

Obiad w prestiżowej restauracji oraz wspólny trening bokserski z jednym z najlepszych obecnie polskich bokserów, Mateuszem Masternakiem, wygrał Pan Mateusz z Lubonia, gratulujemy!

Łączny dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze jak zwykle Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

Mateusz Masternak to czołowy polski bokser, były mistrz Europy federacji EBU jako szósty Polak w historii, a także Młodzieżowy Mistrz Świata Federacji WBC oraz Interkontynentalny Mistrz Świata Federacji WBA i IBO.

W wieku 15 lat rozpoczął swoją przygodę w boksie amatorskim w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Po poznaniu pierwszych tajników pięściarstwa, Mateusz zdecydował się na przeprowadzkę do Wrocławia, by podjąć treningi w miejscowej Gwardii. Podczas kariery amatorskiej Mateusz stoczył ok. 70 walk.

Przełomem w jego karierze amatorskiej był rok 2005, kiedy to został mistrzem Polski juniorów w wadze średniej. Po tym sukcesie został powołany do kadry narodowej juniorów.

W 2006 roku Mateusz Masternak zdecydował się na przejście do grona zawodowców, gdzie występuje aktualnie w dywizji junior ciężkiej. Obecnie Mateusz współpracuje z międzynarodową grupą promotorską Sauerland.

Umiejętności bokserskie Masternaka są na bardzo wysokim poziomie i ciągle się rozwijają. Stosunkowo młody wiek Mateusza dobrze rokuje dalszemu rozwojowi jego kariery zawodowej. Kolejną zaletą zawodnika jest jego profesjonalne podejście do treningu, zamiłowanie do ciężkiej pracy, rezygnacja z wszelkiego rodzaju używek, także w okresach między walkami, i ciągłe podtrzymywanie wysokiej formy fizycznej.

Do atutów Mastera należy ustabilizowane życie osobiste. Wsparcie rodziny pozwala mu na pełną koncentrację na karierze sportowej oraz motywuje do dalszych sukcesów zawodowych. Prywatnie Mateusz jest ojcem dwóch synów – Mikołaja i Maksyma i mężem Darii Masternak. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji:

– Koszt kilkudaniowego obiadu pokryje Organizator (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

Spotkanie odbędzie się – na prośbę Zwycięzcy licytacji – po Jego powrocie z zagranicy;

– Wspólny obiad odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Zwycięzca licytacji (osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę), może dodatkowo, opcjonalnie (może zrezygnować) wziąć udział w treningu bokserskim z Mateuszem. Wspólny trening może być zarówno aktywny (np. techniki bokserskie), jak i bierny (obserwacja jednej z walk sparingowych Mateusza). Trening odbędzie się w późniejszym terminie, niż wspólny obiad, a konkretne miejsce i czas zostanie ustalone bezpośrednio pomiędzy pierwszym Zwycięzcą licytacji, a Mateuszem;

– Jeśli łączna wylicytowana kwota nie wyniesie minimum 900 zł, Organizator ma prawo do odwołania eventu;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu.

i

* źródło: Management Mateusza Masternaka, www.mateuszmasternak.pl, www.wikipedia.org

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.