Rola w „M jak Miłość”
Najwyższa kwota:
10000 zł

Licytacja zakończyła się: 19.12.2017 r.

Zwycięzca licytacji: wygra unikalną, epizodyczną rolę w serialu, dopasowaną specjalnie "pod niego" + dzień na planie zdjęciowym w Warszawie lub okolicach (szczegóły poniżej)
Osoby z miejsc 2-3: dzień na planie zdjęciowym serialu w Warszawie lub okolicach (można zrezygnować, jeśli ich priorytetem było wygranie epizodu, szczegóły poniżej)
Osoby niepełnoletnie: epizod może zagrać osoba niepełnoletnia powyżej 10. roku życia, pod warunkiem pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego
Dodatkowe informacje: możliwość przybycia na plan wraz z osobą towarzyszącą/opiekunem

Więcej informacji

Pani Wioleta z Bobowa oficjalnie przejęła wygraną w licytacji epizodu w serialu „M jak Miłość” wraz ze zwiedzaniem planu przez 2 osoby, gratulujemy!

Ponadto pani Wioleta wygrała zwiedzanie planu serialu przez 2 kolejne osoby. Kolejną osobą, która wygrała zwiedzanie planu „M jak Miłość przez 2 osoby jest pani Daniela z Mysłowic!

W trakcie wizyty na planie będą miały możliwość porozmawiać z aktorami i twórcami „M jak Miłość”, zdobyć Ich autografy oraz zrobić wspólne zdjęcia.

A co najważniejsze, całkowity dochód ze zwycięskich licytacji wesprze po raz kolejny Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

„M jak Miłość” to polski serial telewizyjny, którego każdy odcinek aktualnie śledzi ponad 5,5 miliona widzów. Opowiada on o kilku pokoleniowej rodzinie Mostowiaków, ich codziennym życiu, problemach, zmaganiach z przeciwnościami losu, sukcesach i porażkach. Akcja serialu rozpoczyna się, gdy Barbara i Lucjan Mostowiakowie obchodzą w swoim domu w Grabinie 40. rocznicę ślubu.

Ciekawostką jest fakt, że dom w Grabinie nie istnieje. Jest dekoracją, a pokoje znajdują się w hali zdjęciowej w Orzeszynie. Akcja serialu rozgrywa się m.in. w Piasecznie, w Warszawie oraz w pobliskich, fikcyjnych miastach: Gródku, Lipnicy oraz wsi Grabina.

Z okazji 1000. odcinka serialu we wrześniu 2013 na rynku ukazała się napisana przez Marcina Mastalerza powieść „M jak miłość. Początki”, będąca adaptacją literacką jego pierwszej serii odcinków. Część wydarzeń jest tu opowiedziana w formie bardzo osobistego pamiętnika Barbary Mostowiak, niektóre wątki zostały uszczegółowione i rozwinięte (np. dokładne okoliczności śmierci rodziców Hanki Mostowiak). Autor wyposażył też postacie w przed serialową przeszłość sięgającą lat 60. XX wieku.

Serial „M jak Miłość” otrzymał 3 Telekamery: w 2004 i 2005 roku w kategorii „Najlepszy serial”, w 2006 roku w kategorii „Najlepszy serial obyczajowy”, otrzymał także nagrodę specjalną – Złotą Telekamerę „Tele Tygodnia”. *Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– W tej licytacji Zwycięzca licytacji  wygra unikalną, epizodyczną rolę w serialu, dopasowaną specjalnie „pod niego”, a ponadto wraz z osobą towarzyszącą zostanie zaproszony na dzień na planie serialu w Warszawie lub okolicach, gdzie będzie miał możliwość porozmawiać z aktorami i twórcami „M jak Miłość”, zdobyć Ich autografy oraz zrobić wspólne zdjęcia!

– Nagranie epizodu będzie miało miejsce w terminie maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia licytacji z uwagi na fakt, iż scenariusz powstaje z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem;

– Licytanci, którzy zajmą 2. i 3. miejsce, wygrają unikalną możliwość zwiedzenia planu zdjęciowego serialu wraz z osobą towarzyszącą (Warszawa lub okolice);

– Licytanci, którzy zajmą 2. i 3. miejsce, będą mogli zrezygnować z możliwości zwiedzenia planu zdjęciowego, jeśli ich priorytetem było wygranie epizodu, wówczas taka możliwość zostanie zaproponowana kolejnemu Licytantowi i tak aż do skutku;

– Istnieje możliwość przekazania wygranej komuś bliskiemu w formie prezentu (np. swojemu dziecku);

– Epizod może zagrać osoba niepełnoletnia powyżej 10. roku życia, pod warunkiem pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego;

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu.

i

* źródło: MTL Maxfilm, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.