„Jaka to melodia?”

Licytacja zakończyła się: 01.12.2015 r.

Termin wizyty na planie: 8.12.2015 r.
Gdzie: w siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 w Warszawie

Więcej informacji

Czy masz ochotę na udział w muzyczno-tanecznym koncercie na żywo z udziałem znanych Gwiazd polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej, a wszystko to w ramach świątecznego wydania hitu TVP „Jaka to melodia?” ? A może chcesz komuś sprawić tak oryginalny prezent z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia? Jeśli tak, gorąco zachęcamy do licytowania udziału w niezapomnianym show!

Poza zaproszeniem na część artystyczną programu, zapewnimy także zwiedzanie studia nagrań, reżyserki, kulis, rozmowę z Gospodarzem teleturnieju, Robertem Janowskim oraz – w miarę możliwości – z muzycznymi Gwiazdami odcinka świątecznego, zdobycie Ich autografów i wspólne zdjęcia!

Z uwagi na niemożność pojawienia się zwycięzcy licytacji na nagraniach, odbyły się one bez naszego udziału.

Co najistotniejsze w naszej Inicjatywie, łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

„Jaka to melodia?” to wielkie widowisko, w którym trzech zawodników odgaduje przeboje na podstawie kilku nut, a ponadto występują tam znane polskie i zagraniczne gwiazdy świata muzyki oraz tancerze. W programie występowali m.in.: In-grid, Afric Simone, Londonbeat, Velvet, Boney M, Danzel, Kate Ryan, Helena Vondrackova, Bad Boys Blue, Brainstorm, Akcent, Arash, Lutricia McNeal, Zbigniew Wodecki, Bajm, Justyna Steczkowska, Golec uOrkiestra, Krzysztof Krawczyk, Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, Halina Kunicka, Andrzej Piaseczny, Blue Cafe, Katarzyna Cerekwicka, Ewelina Flinta, Doda, Kombii, Goya, Stachursky, The Jest Set, Patrycja Markowska, Feel, Łzy, De Mono, Tatiana Okupnik, Małgorzata Ostrowska i wielu, wielu innych!

Pierwszych 12 pilotażowych odcinków polskiej wersji teleturnieju zarejestrowano w czerwcu 1997 r. Po ich emisji prowadzenie programu powierzono Robertowi Janowskiemu, który do dziś jest jego gospodarzem i któremu teleturniej przyniósł ogromną popularność.

Pierwszy odcinek „Jakiej to melodii?” TVP1 wyemitowała 4 września 1997 r. Wkrótce stał się hitem – w wieczór sylwestrowy 1998 r. oglądało go niemal 8,2 mln widzów! Dziś, mimo wieloletniej obecności na antenie, teleturniej wciąż cieszy się ogromną popularnością. Podczas jubileuszu w 2007 r. wyliczono, że w ciągu 10 lat w programie:

– zrealizowano 1 600 odcinków,

– wystąpiło 3 500 zawodników,

– odgadnięto 8 000 tytułów piosenek,

– wygrano 22 mln zł i 75 samochodów. *Ogólne zasady licytacji:

– Nagranie części koncertowej w ramach odcinka świątecznego odbędzie się 8.12.2015 r. w siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 w Warszawie;

Część koncertowa nagrywana jest w inny dzień, niż rywalizacja 3 zawodników, co gwarantuje dobrą zabawę przy świetnej muzyce na żywo oraz luźną atmosferę!

– Do wylicytowania 2x potrójne zaproszenia (jedno zaproszenie jest dla 1-3 osób: Zwycięzcy oraz max. 2 osób towarzyszących) na nagranie muzyczno-tanecznej części świątecznego programu „Jaka to melodia?”, w którym wystąpi min. 3-5 Gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej! Ponadto zapewnimy zwiedzanie studia nagrań, reżyserki, kulis, rozmowę z Gospodarzem teleturnieju, Robertem Janowskim oraz – w miarę możliwości – z muzycznymi Gwiazdami odcinka świątecznego, zdobycie Ich autografów i wspólne zdjęcia!

– Możliwe licytowanie kwot niższych, niż najwyższa na dany moment, zaproponowana przez innego Licytanta (zakładając, że ta jest wyższa od startowej)!

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Swoją zawsze aktualną pozycję, Licytant znajdujący się w gronie Zwycięzców może sprawdzić po zalogowaniu w tym miejscu, na zielonym tle;

– Lista biorących udział w licytacji wraz z zadeklarowaną przez Nich, najwyższą na dany moment kwotą, dostępna jest po zalogowaniu i znajduje się po kliknięciu w przycisk „Weź udział w licytacji”, pod opisem licytacji i galerią. Spokojnie, kliknięcie w ww. przycisk NIE spowoduje automatycznego zalicytowania, a jedynie przekierowanie na odpowiednią podstronę naszego portalu;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację Regulaminu.

i

* źródło: tvp.pl, Media Corporation Sp. z o.o.

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.