Weź udział w losowaniu

Nie chcesz brać udziału w licytacji spotkania z Gwiazdą, ale chcesz mieć jakąś pamiątkę swojego idola? Nic prostszego – u nas masz na to szansę i to za darmo!

Wystarczy, że weźmiesz udział w losowaniu nagrody rzeczowej, dostarczonej przez Gwiazdę licytacji specjalnie dla użytkowników serwisu PoznajGwiazde.pl – bezpośrednio na naszym serwisie lub na naszym Facebooku!

Aby wziąć udział w losowaniu na naszym serwisie www, obejrzyj maksymalnie 3 reklamy i po każdej z nich poprawnie odpowiedz na jedno banalne pytanie sprawdzające, dotyczące obejrzanego materiału. Pytania pojawiają się w miejsce reklamy zaraz po jej zakończeniu. Zatrzymywanie filmu w trakcie może więc uniemożliwić udzielenie poprawnej odpowiedzi.
Co, jeśli nie odpowiesz poprawnie na któreś z pytań? Nie jest to może dobra wiadomość, ale jeszcze nic straconego, ponieważ – jeśli tylko chcesz – możesz ponownie wziąć udział w losowaniu!

W przypadku konkursów na Facebooku, wszystkie zasady są umieszczone w oknie postu poniżej.

Koszt dostarczenia nagrody rzeczowej pokryjemy oczywiście my:) Wszelkie inne informacje, dotyczące losowania nagrody rzeczowej, znajdziesz w Regulaminie.

Powodzenia!

Szczegóły

Niestety, przy okazji obecnej licytacji nie przewidujemy losowania… Zapraszamy wkrótce!

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.