Zdjęcia ze spotkania z Agnieszką Więdłochą

W poniedziałek 27 czerwca w warszawskiej restauracji Moonsfera na szczycie Centrum Olimpijskiego odbyło się spotkanie pomiędzy aktorką Agnieszką Więdłochą a zwycięzcami licytacji: Panem Jakubem z Tarnowa oraz Panem Przemysławem z Poznania (wygrał już drugą licytację w ramach naszej inicjatywy, poprzednio związaną z Martą Wierzbicką!), który udział w spotkaniu podarował swojej żonie, Pani Annie i – za zgodą pozostałych uczestników spotkania – wspólnie mieli okazję poznać aktorkę bliżej.

Spotkanie było jak zwykle bardzo udane, tym razem udało się (wreszcie! 😉 ) ugościć uczestników spotkania na restauracyjnym tarasie. Agnieszka otrzymała dwa piękne bukiety kwiatów – po jednym od każdego ze zwycięzców – oraz koszulkę i szalik krakowskiej drużyny futbolu amerykańskiego, w której na co dzień gra Pan Jakub.

A wszystkich Was zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania w tym miejscu!

Łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.