Agnieszka Więdłocha

Licytacja zakończyła się: 19.04.2016 r.

Termin spotkania: 27.06.2016 r.
Gdzie: restauracja Moonsfera, Centrum Olimpijskie w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Więcej informacji

W poniedziałek 27 czerwca w warszawskiej restauracji Moonsfera na szczycie Centrum Olimpijskiego odbyło się spotkanie pomiędzy aktorką Agnieszką Więdłochą a zwycięzcami licytacji: Panem Jakubem z Tarnowa oraz Panem Przemysławem z Poznania (wygrał już drugą licytację w ramach naszej inicjatywy, poprzednio związaną z Martą Wierzbicką!), który udział w spotkaniu podarował swojej żonie, Pani Annie i – za zgodą pozostałych uczestników spotkania – wspólnie mieli okazję poznać aktorkę bliżej.

Spotkanie było jak zwykle bardzo udane, tym razem udało się (wreszcie! 😉 ) ugościć uczestników spotkania na restauracyjnym tarasie. Agnieszka otrzymała dwa piękne bukiety kwiatów – po jednym od każdego ze zwycięzców – oraz koszulkę i szalik krakowskiej drużyny futbolu amerykańskiego, w której na co dzień gra Pan Jakub. Poniżej prezentujemy zdjęcia ze spotkania, zapraszamy do ich obejrzenia!

Łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

Agnieszka Więdłocha to polska aktorka teatralna i filmowa, urodzona w Łodzi. Choć już na studiach aktorskich otrzymała dużą rolę Leny w serialu „Czas honoru”, to wciąż pozostawała związana z rodzinną Łodzią, gdzie w 2009 roku ukończyła Szkołę Filmową i od razu została zaangażowana w Teatrze im. S. Jaracza.

W 2010 roku aktorka otrzymała dwie nagrody: Złotą Maskę za najlepszy debiut w sezonie artystycznym 2009/2010 (za kolejne role w Teatrze im. S. Jaracza w Łodzi: Lei w spektaklu „Dybuk”, Olgi w spektaklu „Nad” i Rachel w spektaklu „Survival”) oraz Srebrny Pierścień za najlepszą kreację aktorską sezonu w Łodzi (Lea w „Dybuku”).

Oprócz wspomnianej dużej roli w „Czasie honoru”, pojawiły się kolejne, ciekawe wyzwania aktorskie, m.in. w serialach „Klub szalonych dziewic” i „M jak miłość”. Ponadto w latach 2012-2014 aktorka miała przyjemność wcielać się w postać Beaty w serialu „Lekarze”.

Jednym z pierwszych filmów fabularnych z udziałem Agnieszki była „Syberiada polska”. W 2015 roku zagrała w trzech filmach: „Czułości” (zrealizowanym w technologii 3D), „Gejszy” oraz w hitowym filmie „Planeta Singli”.

W „Planecie Singli” Agnieszka zagrała główną rolę Ani – uroczej, ale wciąż poszukującej miłości nauczycielki muzyki. Obecnie Agnieszkę można też oglądać w kolejnej dużej roli, a mianowicie w serialu „Powiedz tak!” w telewizji Polsat.

Prywatnie uwielbia czytać, a także kocha podróże. *

i

* źródło: AgencjaGramy.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.