Witamy w Wilkowyjach!

PoznajGwiazde.pl​ na planie serialu „Ranczo” w Jeruzalu, czyli serialowych Wilkowyjach!

29 października 2015 roku zorganizowaliśmy dzień na planie serialu „Ranczo”, gdzie nie tylko mogliśmy podglądać pracę aktorów, ale też całej ekipy produkującej serial; od kierownictwa planu czy kierowników statystów, przez charakteryzatorów, operatorów kamer czy właściciela i tresera psa Hot doga, aż po pracę reżysera, Pana Wojciecha Adamczyka i Jego asystentów.

Ba! Produkcja serialu – Grupa ATM – wybrała dla nas ten dzień nieprzypadkowo, jako że mieliśmy też możliwość udziału w kręceniu scen jako statyści, konkretniej jako zwykli mieszkańcy Wilkowyj! Tego dnia kręcone były sceny w plenerze; w lesie oraz w pobliżu serialowej przychodni doktora Wezóła, granego przez Pana Wojciecha Wysockiego. Jakie sceny był tego dnia kręcone? Tego dowiecie się w 8. odcinku zbliżającego się coraz większymi krokami, X. sezonu „Rancza”!

Mieliśmy też możliwość zwiedzić wnętrza serialowej przychodni, sklepu (w którym można zrobić codzienne zakupy i naprawdę można w nim znaleźć „Mamrota z Wilkowyj” – dowody poniżej), a tutejszy (prawdziwy) ksiądz zaprosił nas do zwiedzenia słynnej plebanii, gdzie urzęduje Michałowa oraz wnętrz Kościoła!

A pod koniec dnia na planie nie zabrakło oczywiście pamiątkowych zdjęć z aktorami, grającymi tego dnia w Jeruzalu. Słowem wycisnęliśmy z tego dnia tyle, ile się tylko dało!

Poniżej zajawki, a duuużo więcej zdjęć znajdziecie w tym miejscu!

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.