Rola w serialu „Ranczo”
Najwyższa kwota:
12100 zł

Licytacja zakończyła się: 25.08.2015 r.

Gdzie: Jeruzal (kościół, plebania, rynek, sklep Więcławskiej, słynna "ławeczka" etc.)
Zwycięzca licytacji: wygra unikalną, epizodyczną rolę w serialu, dopasowaną specjalnie "pod niego" + dzień na planie zdjęciowym serialu (szczegóły poniżej)
Osoby z miejsc 2-4: dzień na planie zdjęciowym serialu
Dodatkowe informacje: możliwość przybycia na plan wraz z osobą towarzyszącą/opiekunem!

Więcej informacji

29 października 2015 roku zorganizowaliśmy dzień na planie serialu „Ranczo”, gdzie nie tylko mogliśmy podglądać pracę aktorów, ale też całej ekipy produkującej serial; od kierownictwa planu czy kierowników statystów, przez charakteryzatorów, operatorów kamer czy właściciela i tresera psa Hot doga, aż po pracę reżysera, Pana Wojciecha Adamczyka i Jego asystentów.

Ba! Produkcja serialu – Grupa ATM – wybrała dla nas ten dzień nieprzypadkowo, jako że mieliśmy też możliwość udziału w kręceniu scen jako statyści, konkretniej jako zwykli mieszkańcy Wilkowyj! Tego dnia kręcone były sceny w plenerze; w lesie oraz w pobliżu serialowej przychodni doktora Wezóła, granego przez Pana Wojciecha Wysockiego. Jakie sceny był tego dnia kręcone? Tego dowiecie się w 8. odcinku zbliżającego się coraz większymi krokami, X. sezonu „Rancza”!

Mieliśmy też możliwość zwiedzić wnętrza serialowej przychodni, sklepu (w którym można zrobić codzienne zakupy i naprawdę można w nim znaleźć „Mamrota z Wilkowyj” – dowody poniżej), a tutejszy (prawdziwy) ksiądz zaprosił nas do zwiedzenia słynnej plebanii, gdzie urzęduje Michałowa oraz wnętrz Kościoła!

A pod koniec dnia na planie nie zabrakło oczywiście pamiątkowych zdjęć z aktorami, grającymi tego dnia w Jeruzalu. Słowem wycisnęliśmy z tego dnia tyle, ile się tylko dało!

Poniżej prezentujemy oficjalne efekty w postaci zdjęć z naszego dnia na planie w Jeruzalu, czyli w serialowych Wilkowyjach. Galeria jest przeogromna, serdecznie zapraszamy!

W grudniu odbyło się nagranie epizodycznej roli Pana Marcina, czego efekty będziemy podziwiać na jesień 2016 roku w TVP!

Co najistotniejsze, dochód z licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!

i

„Ranczo” to fenomen na skalę ogólnopolską, o którym każdy z Was z pewnością słyszał, cóż więcej dodać..? OK, do rzeczy – jest to serial obyczajowo-komediowy w reżyserii Wojciecha Adamczyka, emitowany od 5 marca 2006 w TVP1. Akcja rozgrywa się w fikcyjnej, niewielkiej miejscowości Wilkowyje, położonej w okolicach Radzynia Podlaskiego.

Sceny nagrywane są głównie w miejscowości Jeruzal oraz m.in. w Latowiczu i Sokulach (gdzie mieści się serialowy dworek głównej bohaterki, Lucy Wilskiej).

Serial otrzymał nagrodę Telekamery 2009 i 2015 w kategorii Serial, a także Super Telekamerę Roku.

W czerwcu 2015 roku podczas Festiwalu Serialów Polskich w Elblągu „Ranczo” otrzymało tytuł „Serialu Wszech Czasów”! *

i

* źródło: wikipedia.org, ATM S.A. i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.