Kolejną gwiazdą będzie Aleksandra Szwed!

Kto ma ochotę spędzić miło czas w towarzystwie Aleksandry Szwed – utalentowanej aktorki, piosenkarki, prezenterki telewizyjnej o niezwykle oryginalnej urodzie i charyzmatycznym, soulowym głosie – w trakcie wykwintnego obiadu w jednej z najlepszych restauracji w Warszawie, a wszystko to w szczytnym celu?

Wszystkich zainteresowanych już od poniedziałku 23 października od 18:00 zapraszamy do udziału w wybranym rodzaju licytacji: standardowej, działającej na identycznych zasadach jak do tej pory lub w ramach zupełnej nowości na naszym portalu – licytacji groszowej, w której udział w evencie można wygrać już za 5 zł! (kliknij i zobacz przejrzystą infografikę, z której dowiesz się, jak uczestniczyć w licytacji groszowej, a więcej informacji znajdziesz tutaj)

UWAGA! Z tej okazji mamy dla Was małą promocję – pierwsze 30 osób, które zakupi dowolny pakiet bitek (należy się najpierw zarejestrować na naszym portalu) oraz weźmie udział w licytacji groszowej, do 3 dni otrzyma na swoje konto drugie tyle bitek, ile zakupiło (np. kup pakiet błękitny – 15 bitek za 10 zł i zalicytuj „za grosze”, a na Twoim koncie wkrótce pojawi się dodatkowych 15 bitek).

Całkowity dochód ze zwycięskiej licytacji standardowej oraz z uczestnictwa w licytacji groszowej wesprze zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

wróć do aktualności
do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.