Czym są licytacje groszowe?

Obok standardowego systemu licytacji, zdecydowaliśmy się wprowadzić jako pierwsi w Polsce zupełną nowość, jeśli chodzi o akcje charytatywne – system uczestniczenia w licytacjach groszowych.

System licytacji groszowych jest niespodzianką i wielkim udogodnieniem dla osób, które do tej pory być może miały ochotę wesprzeć naszą inicjatywę i tym samym partnerską fundację, ale licytowane kwoty okazywały się zaporowe.

Kupując pakiety tak zwanych „bitek” (rodzaj wirtualnej waluty, pozwalającej na przebijanie w licytacjach groszowych), wchodzi się do gry o zwycięstwo w tym rodzaju licytacji, co jest szansą na wygranie identycznej nagrody, jak w przypadku wygranej w licytacji standardowej, a jednocześnie każdy zakupiony pakiet bitek wspiera Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Pakiety bitek zaczynają się już od 5 złotych, dzięki czemu w naszych licytacjach może wziąć udział dosłownie każdy! Proces zakupu realizowany jest poprzez doświadczony i wiarygodny serwis Przelewy24.pl, dzięki czemu nasz serwis nie przechowuje ani nie zbiera żadnych informacji z kart kredytowych, systemów płatności online i przelewów internetowych.

Na czym polega licytowanie w licytacjach groszowych, przejrzyście ukazane jest w kilku krokach na poniższej infografice (kliknij na nią, aby powiększyć):

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.