Wiktoria Gąsiewska

Licytacja zakończyła się: 25.09.2018 r.

Termin spotkania: 03.12.2018 r.
Gdzie: Pink Lobster, ul. Żurawia 6/12 w Warszawie

Więcej informacji

3 grudnia br. w partnerskiej restauracji Pink Lobster przy ul. Żurawiej 6/12 mieliśmy okazję zorganizować spotkanie pomiędzy Wiktorią Gąsiewską – aktorką znaną z takich filmów i seriali, jak na przykład „Jasminum”, „Katyń”, „Rodzinka.pl”, „Barwy szczęścia” czy „Przyjaciółki” – a Tymoteuszem z Łodzi. Niestety, na spotkanie nie zdążyła dotrzeć pani Katarzyna z Krakowa, która była drugim zwycięzcą – obok Tymoteusza – licytacji.

Młoda aktorka otrzymała od Tymoteusza na przywitanie wielki bukiet kwiatów, jednak nie był to jedyny prezent, który zwycięzca licytacji przygotował dla Niej. Bowiem jak niektórzy wiedzą, Wiktoria posiada jaszczurkę, dlatego prezentem-niespodzianką była … mała jaszczurka przygotowana przez Tymoteusza na drukarce 3D – rewelacyjny efekt!

Jak wspomnieliśmy, zabrakło niestety pani Katarzyny z Krakowa, która z powodu problemów na kolei nie dojechała na spotkanie na czas, jednak spisaliśmy się jako organizatorzy – mianowicie zapewniliśmy Jej rozmowę telefoniczną z Wiktorią. Co prawda to nie to samo, co spotkanie, ale zawsze jakaś rekompensata i choć mała frajda, a ponadto Wiktoria nagrała specjalne życzenia urodzinowe dla koleżanki pani Kasi.

A jak spotkanie? Na wesoło – ze względu na zbliżony wiek uczestnicy mieli o czym rozmawiać, żartować, próbowali nowe dania, słowem, świetnie się bawili w swoim towarzystwie. I o to chodziło!

Co najważniejsze, dochód ze zwycięskich licytacji wsparł po raz kolejny Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Wiktoria Gąsiewska to aktorka i prezenterka telewizyjna. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie baśniowym Jana Jakuba Kolskiego, „Jasminum”, u boku Grażyny Błęckiej-Kolskiej i Janusza Gajosa. Następnie pojawiła się w takich serialach, jak: „Na dobre i na złe”, „Mrok”, „Codzienna 2 m. 3”, „Rodzina zastępcza”, „Komisarz Alex”, „O mnie się nie martw”, „Prawo Agaty” oraz „Przyjaciółki”.

Wielką popularność przyniosła jej rola Agaty w serialu „Rodzinka.pl”, w którym gra od 2011 roku. Od 2016 wciela się w postać Oliwki w serialu „Barwy szczęścia”.

W kinowych produkcjach ponownie pojawiła się w 2007, w filmie wojennym Andrzeja Wajdy „Katyń”. Jako aktorka dubbingowa użyczała swojego głosu w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i serialowych, jak na przykład „Załoga G”, „Toy Story 3”, „1920 Bitwa Warszawska” czy w obu częściach „Paddingtona”.

W 2007 była jurorką w programie rozrywkowym dla dzieci TVP2 „Mini szansa”. W latach 2014–2015 była prowadzącą program na kanale Disney „I love Violetta”. Od 2 do 16 marca 2018 brała udział w ósmej polsatowskiej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jej partnerem tanecznym był Oskar Dziedzic, z którym zajęła 9. miejsce. *

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.