Vanessa Aleksander
Najwyższa kwota:
2800 zł

Licytacja zakończyła się: 01.06.2021 r.

Termin spotkania: 26.07.2022 r.
Gdzie: restauracja "U Kucharzy w Arsenale" przy ul. Długiej 52 w Warszawie

Więcej informacji

Obiad w towarzystwie jednej z najbardziej popularnych i przebojowych aktorek młodego pokolenia, Vanessy Aleksander, znanej z takich produkcji, jak „Sala Samobójców. Hejter”, „Listy do M. 4”, „Wojenne dziewczyny” czy „Marzec ’68” wylicytowali pan Maciej z Warszawy oraz pani Hanna z Poznania i to Oni 26 lipca 2022 roku spędzili w Jej towarzystwie kilka godzin w eleganckiej restauracji U Kucharzy w Arsenale przy ul. Długiej 52 w Warszawie.

Działamy na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Vanessa Aleksander karierę rozpoczynała w w młodzieżowej grupie „Tintilo” przy Teatrze Rampa. W 2020 roku ukończyła Akademię Teatralną na Wydziale Aktorskim. Pomimo młodego wieku, aktorka ma na swoim koncie wiele ról zarówno telewizyjnych jak i filmowych.

Vanessa zagrała między innymi w serialu „Wojenne dziewczyny”, a jej debiutem na dużym ekranie była rola w filmie „Sala Samobójców. Hejter” Jana Komasy. Zagrała także jedną z głównych ról w czwartej części „Listów do M.”, a oprócz tego piękną aktorkę mogliśmy zobaczyć między innymi w „Belle Epoque” czy „Na noże”.

Jej rodzice, Polak i Słowaczka są byłymi łyżwiarzami figurowymi. Sama aktorka, choć dorastała w Polsce, identyfikuje się zarówno jako Polka, jak i Słowaczka.

i

źródło: wikipedia.org, party.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.