Sylwia Bomba

Licytacja zakończyła się: 27.09.2022 r.

Termin spotkania: 24.03.2023 r.
Gdzie: Nadwiślański Świt, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 w Warszawie

Więcej informacji

Pani Marta z Elbląga będą mieli okazję poznać Sylwię Bombę, najbardziej charyzmatyczną komentatorkę z hitu ramówki TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”, uczestniczkę 12. edycji show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, którą na Instagramie obserwuje ponad 800 tysięcy osób, niestety z przyczyn osobistych zrezygnować ze spotkania musiał drugi ze zwycięzców, pan Michał z Dąbrowy Górniczej.

Dochód z licytacji wesprze partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Sylwia Bomba jest z zawodu fotografem. Dyplom magistra uzyskała na Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. W programie „Gogglebox. Przed telewizorem” występuje od 2014 roku tj. I. edycji. Ale nie jest to Jej jedyne zajęcie – na co dzień prowadzi własny biznes, a mianowicie agencją reklamową i profesjonalne studio fotograficzne.

Sylwia to uczestniczka 12. edycji tanecznego show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”, która w parze z Jackiem Jeschke zajęła ostatecznie 4. miejsce. Influencerka słynie ze swojej charyzmy, zabawnych uwag i bezpośredniości, a Jej oficjalny profil na Instagramie obserwuje już przeszło 800 tysięcy użytkowników serwisu.

i

źródło: glamour.pl, ofeminin.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.