Sławomir

Licytacja zakończyła się: 10.10.2017 r.

Termin spotkania: 20.03.2018 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

20 marca 2018 roku, po prawie 6 miesiącach oczekiwania, w restauracji Grand Kredens w Warszawie odbyło się dłuuugo wyczekiwane spotkanie ze Sławomirem! Gwiazda rock polo pojawiła się wraz ze swoją żoną Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz, a na spotkaniu obecni byli zwycięzcy licytacji: pani Malwina ze Szczecinka (wyjątkowo wraz z córką Maliną oraz mężem Mariuszem) oraz pan Tomasz z Krakowa.

Na „dzień dobry” Kajra otrzymała od pana Tomasza wielki bukiet kwiatów, a Sławomir butelkę świetnego whisky, natomiast od pani Malwiny Kajra i Sławomir m.in. własnoręcznie zrobioną słodkość w kształcie serca z oczywistym napisem „Cześć tu Sławomir”, a także koszulki ze specjalnym nadrukiem.

Następnie już standardowo przyszedł czas na zdjęcia „na ściance” i wręczenie dyplomów z podziękowaniami od partnerskiej fundacji za udział w akcji, na której absolutnie wszyscy pozowali wyjątkowo chętnie.

Przy wspólnym stoliku w sali VIP restauracji Grand Kredens rozmowy toczyły się bez końca i wbrew pozorom wiele z nich dotyczyło życia codziennego każdego z nas. Nie zabrakło też wspominania koncertów Sławomira, na których obecni byli zwycięzcy licytacji. Malina – córka pani Malwiny i pana Mariusza – była tego dnia wszędzie, raz po raz przybijając „żółwiki” z ciocią Magdą i wujkiem Sławomirem;)

Jako że dzień wcześniej Sławomir obchodził swoje urodziny, nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu, a umiejętnościami wokalnymi przed Sławomirem, śpiewając „100 lat”, mogli popisać się wszyscy uczestnicy spotkania razem z organizatorami. To było kolejne świetne spotkanie, co widać na poniższych zdjęciach!

Jak zwykle cały dochód ze zwycięskich licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Sławomir Zapała to polski aktor i wokalista. Po ukończeniu nauki w PWST wystąpił w wielu filmach i serialach, takich jak m.in.: „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „33 sceny z życia”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Jestem mordercą”, „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Prawo Agaty”, „Blondynka”, „Ojciec Mateusz” czy „Świat według Kiepskich”. Występował w teatrach: Rozrywki, Bagatela, Kamienica, Na Woli oraz Studio.

Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Tam zdobył uznanie polskich migrantów. W 2015 roku został wokalistą muzyki rock-polo i wykreował swój pseudonim sceniczny, „Sławomir”. 5 marca 2015 roku na YouTube udostępniony został jego debiutancki singel „Megiera”, który okazał się wielkim hitem i do tej pory osiągnął w serwisie prawie 20 milionów wyświetleń. 24 czerwca ukazał się drugi singel „Ni mom hektara”, 18 marca 2016 roku trzeci „Aneta”, nagrany przy współpracy z zespołem Vox i z udziałem aktorki Małgorzaty Sochy.

Jesienią 2016 roku został uczestnikiem szóstej, emitowanej w telewizji Polsat, edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką taneczną była Magdalena Molęda, z którą odpadł w piątym odcinku, zajmując siódme miejsce. Od 4 marca do 6 maja 2017 roku brał udział w siódmej edycji innego polsatowskiego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Po dziewięciu odcinkach dotarł do finału, w którym zajął ostatecznie 3. miejsce.

10 kwietnia 2017 roku ukazała się jego debiutancka płyta studyjna zatytułowana „The Greatest Hits”. Nagrania dotarły do 16. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. 23 kwietnia, na kanale YouTube, opublikowany został singel „Miłość w Zakopanem”, który okazał się jednym z największych hitów lata 2017 i aktualnie ma już ponad 20 milionów odtworzeń.

Jest liderem zespołu Trzymamy się Zapały, z którym koncertuje po Polsce, a prywatnie mężem aktorki i PR managerki Magdaleny Kajrowicz. *

i

źródło: facebook.com/slawomirfunpage, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.