Przemek Saleta

Licytacja zakończyła się: 14.07.2015 r.

Termin spotkania: 21.10.2015 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

21 października 2015 roku w doskonałej restauracji Grand Kredens gościliśmy Przemysława Saletę, który w ramach naszej Inicjatywy spotkał się z Panem Ireneuszem i Panem Markiem – pracownikami zwycięskiej firmy Europart Polska S.A.!

Obaj panowie są zwycięzcami wewnętrznego konkursu w firmie i w nagrodę mieli okazję porozmawiać twarzą w twarz z m.in. byłym mistrzem świata w kick-boxingu i mistrzem Europy w boksie zawodowym.

Spotkanie można zaliczyć do jak najbardziej udanych, a dowody przedstawiamy poniżej!

Co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!

i

Przemysław Saleta pochodzi z Wrocławia. Jako osiemnastolatek zapisał się do klubu kick-boxingu SKK Politechnika Warszawska. W ciągu czterech kolejnych lat zdobył mistrzostwo Polski, mistrzostwo świata i Europy amatorów i zawodowców.

Później przyszedł czas na boks. W kategorii lekkociężkiej zdobył tytuł mistrza Florydy, a później WBC International. Był notowany na 4. miejscu w rankingu WBC, ale ze względu na problem z utrzymaniem limitu kategorii wagowej, w 1995 postanowił przenieść się do kategorii ciężkiej. Jego największym sukcesem było zdobycie, jako pierwszy Polak w historii, tytułu mistrza Europy.

W 2007 postanowił zakończyć karierę ze względu na wiek i sytuację rodzinną. W grudniu oddał nerkę mojej starszej córce Nicole, ale po operacji niestety pojawiły się komplikacje. Przez kilka dni był w śpiączce, a kiedy wyszedł ze szpitala okazało się, że w ciągu dwóch tygodni stracił 17 kg wagi. Szybko jednak wrócił na siłownię i salę treningową aby odzyskać formę, po czym na ring wychodził jeszcze 3 razy, między innymi pokonując Andrzeja Gołotę.

Od 1996 roku łączy sport z pracą w mediach. Komentował boks dla C+ i Polsat Sport, a także prowadził programy autorskie i talk-show. Obecnie prowadzi program „Przemek Saleta – najcięższe zadania” w National Geographic Channel. Zdarzyło mu się również być redaktorem naczelnym magazynu „Gentleman” oraz nagrywać felietony „Saleta Fight Club” w Antyradiu. Ponadto od 2009 roku startuje w mistrzostwach Polski w wyścigach motocyklowych! *Ważne informacje dla Uczestników licytacji:

– Ze względu na okres wakacyjny, przedłużamy czas trwania licytacji do 3 tygodni!

– Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły ustalone zostaną po zakończeniu licytacji);

– Konkretny termin uzgodniony zostanie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji po zakończeniu licytacji w dogodnym dla obu Stron terminie w okresie sierpień-październik 2015 r. (z wyłączeniem okresu przed i po walce z Tomaszem Adamkiem, zaplanowanej na 26 września 2015 r.);

– Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą;

– Możliwość licytowania przez Firmy i przekazania wygranej pracownikom firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy!

– W przypadku wygranej przedstawiciela firmy, istnieje możliwość umieszczenia firmowego logo „na ściance”, na tle której wykonywane są zdjęcia ze spotkania.

i

* źródło: Przemysław Saleta, wikipedia.org

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.