Paulina Sykut-Jeżyna

Licytacja zakończyła się: 09.06.2015 r.

Termin spotkania: 25.08.2015 r.
Gdzie: restauracja Moonsfera, Centrum Olimpijskie w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Więcej informacji

Miło nam poinformować, że 25 sierpnia 2015 r. przy wspólnym stoliku w jednej z najlepszych warszawskich restauracji z utalentowaną i piękną prezenterką, dziennikarką i piosenkarką, prowadzącą wielkie gale i największe telewizyjne show Pauliną Sykut-Jeżyną usiadł Pan Krzysztof z Warszawy wraz z siostrą Barbarą! Spotkanie odbyło się w zacnej restauracji Moonsfera na szczycie warszawskiego Centrum Olimpijskiego.

Zapraszamy do obejrzenia oficjalnych zdjęć ze spotkania, które znajdują się poniżej, a Uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy!

Co najistotniejsze w naszej Inicjatywie, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!


 

Paulina Sykut-Jeżyna jest absolwentką dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

Jedną z największych Jej pasji jest muzyka i śpiew. Wystąpiła w Szansie na sukces i w Drodze do gwiazd, ale to 2003 rok był dla niej przełomowy. Wystąpiła w drugiej edycji polsatowskiego hitu Idol, wykonując piosenkę autorstwa Mirosława Czyżykiewicza „Jednym szeptem”, gdzie podbiła serca publiczności i zwróciła uwagę producentów programu Muzyczne Listy w Tv4 (teraz 4Music), którzy zaprosili ją na casting na prowadzącą. Wygrała! Można powiedzieć, że właśnie wtedy zaczęła się jej przygoda z telewizją, która bardzo szybko przeistoczyła się w coś więcej… w pasję.

Pracując w telewizji, Paulina cały czas pracowała nad głosem, biorąc udział w warsztatach dla wokalistów u Elżbiety Zapendowskiej, warsztatach jazzowych w Puławach. Jeździła na zajęcia wokalne na Akademię Muzyczną w Katowicach, wtedy też założyła swój zespół, z którym stworzyła pierwsze autorskie piosenki. W 2010 roku zaproszono ją do udziału w programie Telewizji Polsat Tylko nas Dwoje, gdzie śpiewała w w duecie z Iwanem Komarenko. Para zyskała ogromną sympatię widzów i wygrała show!

W 2011 roku dostała propozycję poprowadzenia sztandarowego show Polsatu Must Be The Music. Od tamtej pory wraz z Maćkiem Rockiem, stanowią najbardziej zgrany i charyzmatyczny duet prezenterski.

Każdy rok przynosi jej nowe telewizyjne wyzwania; koncerty, gale, programy. W 2014 roku Paulina poprowadziła na żywo m.in. finał pierwszej polskiej edycji Hell’s Kitchen, koncert z okazji kanonizacji Jana Pawła II, Festiwal Top Trendy czy galę losowania grup MŚ w piłce siatkowej mężczyzn.

Bardzo ważny w życiu Pauliny jest sport i także na tym polu podejmuje nowe wyzwania. Startowała w wielu zawodach biegowych; Maraton Warszawski, półmaratony i biegi na krótsze dystanse. Paulina pasjonuje się także triathlonem! *

i

* źródło: oficjalny Facebook Pauliny Sykut-Jeżyny, zdjęcia dzięki uprzejmości Agencji WBF

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.