Paula Karpowicz

Licytacja zakończyła się: 09.11.2021 r.

Termin spotkania: 11.02.2023 r.
Gdzie: restauracja Słoik, ul. Złota 11 w Warszawie

Więcej informacji

W towarzystwie Pauli Karpowicz – charyzmatycznej wokalistki zespołu disco polo Topky i byłej członkini Top Girls – w trakcie wykwintnego obiadu w jednej z najlepszych restauracji w Warszawie spotkali się Sebastian z Łodzi (wygrał po raz jedenasty!) oraz Piotr z Otwocka (to Jego trzecia wygrana), gratulujemy!

Cały dochód z licytacji wsparł naszego partnera, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Paula Karpowicz to pochodząca z Białegostoku wokalistka disco polo, członkini zespołu Topky. Od najmłodszych lat brała udział w konkursach muzycznych, takich, jak np. konkurs piosenki Jacka Cygana czy Ogólnopolski Konkurs Piosenki Angielskiej. Wokalistka przyznaje, że od dziecka chciała śpiewać dla ludzi. Jej kariera nabrała rozpędu w 2016 roku gdy z inicjatywy wytwórni Green Star wspólnie z Angeliką Żmijewską i Justyną Lubas stworzyła zespół Top Girls, który wylansował wiele przebojów.

Od września 2021 razem z Angeliką Żmijewską występuje w formacji Topky. Ich debiutancki singiel nosi tytuł „Szpile” i już bije rekordy popularności m.in. na YouTube.

Studiowała turystykę i hotelarstwo, ale jej prawdziwą pasją (oprócz śpiewania) jest wszystko, co związane z urodą. Paula Karpowicz zajmuje się m.in. profesjonalnym make-upem, ukończyła wiele szkoleń o których pisze na swoim Instagramie. Oprócz śpiewania uwielbia taniec i jazdę samochodem.

i

źródło: voxfm.pl, disco-polo.eu i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.