Olga Łasak
Najwyższa kwota:
2300 zł

Licytacja zakończyła się: 07.06.2022 r.

Termin spotkania: 07.12.2022 r.
Gdzie: restauracja Si, ul. Marszałkowska 115 w Warszawie

Więcej informacji

Znacie Ją z występów w kabarecie Czesuaf, a także z gościnnych występów w Kabarecie Moralnego Niepokoju, Paranienormalni oraz Kabarecie Młodych Panów. Mieliście także okazję oglądać Ją w „Fort Boyard Polska”, „Anything Goes. Ale jazda!”, „Kabaret na żywo” czy w tanecznym show „Dance Dance Dance”. O kim mowa? O Oldze Łasak oczywiście, z którą 7 grudnia 2022 roku w restauracji Si przy ul. Marszałkowskiej 115 w Warszawie mieli okazję spotkać się panowie Paweł z brytyjskiej miejscowości Bicester (to Jego już druga wygrana) oraz Paweł z Warszawy wraz z żoną!

Po raz kolejny dochód z licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej akcji, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Olga Łasak to aktorka, wokalistka, artystka kabaretowa i pedagog. Aktualnie członkini kabaretu Czesuaf, gościnnie występuje także w Kabarecie Moralnego Niepokoju, Paranienormalni oraz Kabarecie Młodych Panów.

Od 2019 roku aktorka dubbingowa, głos wielu bajkowych postaci na kanale Polsat JimJam oraz Netflix. Brała udział w takich produkcjach telewizyjnych jak „Kabaret na żywo”, „Fort Boyard Polska”, „Anything Goes. Ale jazda!” czy „Dance Dance Dance”.

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.