Ola Kot

Licytacja zakończyła się: 06.06.2017 r.

Termin spotkania: 20.11.2017 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

20 listopada panowie Tomasz oraz Sebastian – zwycięzcy licytacji spotkania z Olą Kot – mieli okazję spotkać się z prezenterką Eska TV oraz Nowa TV, a także finalistką wyborów Miss Polski 2009 w trakcie wspólnego obiadu w warszawskiej restauracji Trattoria da Antonio przy ul. Żurawiej 18.

Nareszcie! Po ponad 5 miesiącach od zakończenia licytacji spotkania z Olą udało nam się dopiąć termin spotkania, który odpowiadał wszystkim Stronom. Czasami z przyczyn niezależnych od nas bywa i tak, ale jak to u nas – koniec końców dotrzymujemy słowa i nawet po kilku miesiącach od zakończenia licytacji spotkania, jak zawsze przykładamy się do organizacji spotkania na 110%!

Cała trójka pojawiła się na spotkaniu przed czasem, dzięki czemu mieli przeżyć jeszcze więcej wspólnych chwil. Jak zwykle rozmowom nie było końca, obaj panowie opowiedzieli wiele o sobie, a Ola zdradziła kulisy działania radia Eska i Eska TV, a także opowiedziała o koleżankach i kolegach z muzycznych programów.

Na koniec nie mogło zabraknąć tradycyjnych selfies, po czym Ola musiała wracać do domu pakować się – wszak na następny dzień wylatywała na wakacje. Jak zwykle dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania oraz partnerskiej restauracji – to był kolejny bardzo udany wieczór!

A co najważniejsze, całkowity dochód ze zwycięskich licytacji po raz kolejny wsparł zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ola Kot to dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Urodziła się w Bielsku-Białej, gdzie studiowała informatykę.

W 2009 roku została ścisłą finalistką konkursu Miss Polski 2009, ale popularność zdobyła jako prowadząca programy w muzycznej stacji Eska TV. Od niedawna można ją podziwiać nie tylko w Eska TV, jako że została także nową pogodynką w stacji Nowa TV.

Na co dzień lubi słuchać hip-hopu, jednak nie zamyka się na gatunki muzyczne. *

i

* źródło: eska.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.