Aleksandra Ciupa

Licytacja zakończyła się: 31.05.2016 r.

Termin spotkania: 28.09.2016 r.
Gdzie: restauracja STREFA, ul. Próżna 9 w Warszawie

Więcej informacji

Obiad w jednej z najlepszych polskich restauracji w towarzystwie Oli Ciupy – modelki i prezenterki stacji 4fun.tv, pięknej słowianki z teledysków Donatana i Cleo – wylicytował zwycięzca z Warszawy oraz pan Paweł ze Stępnicy, który na co dzień mieszka w Norwegii, gratulujemy!

Spotkanie odbyło się 28 września 2016 roku w naszej partnerskiej restauracji Strefa przy warszawskim placu Grzybowskim. Na spotkaniu Ola pojawiła się ze swoją managerką, panią Aldoną, z którymi przy wspólnym stoliku usiadł mieszkaniec Warszawy. Niestety, pomimo starań i szczerych chęci koniec końców nie udało się pojawić na spotkaniu drugiemu ze zwycięzców, panu Pawłowi, który na co dzień mieszka w Norwegii.

Spotkanie po raz kolejny zaliczamy do jak najbardziej udanych, uczestnicy czuli się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie, a kolejnym tematom rozmów nie było końca. Poniżej zapraszamy do obejrzenia oficjalnej galerii zdjęć z tego spotkania i jednocześnie bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz partnerskiej restauracji za zapewnienie miłej i profesjonalnej obsługi z pokazem gotowania na żywo!

A łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Ola Ciupa to polska modelka i prezenterka 4fun.tv, pochodząca z Radomska. Jest 1vice Miss Mazowsza 2013, a także Miss Małopolski 2014. Dwa razy zrezygnowała z wzięcia udziału w finale – jak tłumaczy – ze względu na pracę.

To właśnie na konkursie Miss Ola została zauważona przez telewizję ITV, która zaprosiła ją na casting. Program na żywo w telewizji ITV prowadziła przez rok.

Obecnie jest prezenterką w 4fun.tv, prowadzi także 4funDance – program który cieszy się ogromną popularnością. Wystąpiła w teledysku Donatana i Cleo “My Słowianie”, Donatana, Cleo i zespołu Enej “Brać” oraz w teledysku Donatana wraz z Marylą Rodowicz “Pełnia”. W 2014 r. reprezentowała wraz z Donatanem i Celo Polskę podczas konkursu Eurowizji.

Ola interesuje się zdrowym stylem życia, fitnessem i tematyką zdrowego odżywiania. Jako modelka ma na swoim koncie wiele kampanii reklamowych. Jest jedną z najchętniej zatrudnianych fotomodelek do sesji zdjęciowych. *

i

* źródło: DobreMedia.com i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.