Norbi

Licytacja zakończyła się: 31.03.2015 r.

Termin spotkania: 23.06.2015 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

Szalony Norbi w PoznajGwiazde.pl! We wtorkowy wieczór 23 czerwca Norbi wraz z narzeczoną spotkał się w prawdziwie włoskiej restauracji Trattoria da Antonio, którą od ponad 20 lat prowadzi Sycylijczyk Antonio Centurrino w samym sercu kulinarnej Warszawy, czyli przy ulicy Żurawiej, ze zwycięzcami licytacji, dobrze nam znanymi przedstawicielami firmy AK Media Dystrybucja, Andrzejem i Robertem! Spotkanie było więcej niż udane, a na stole królowała włoska, pyszna pizza! Zresztą sprawdźcie wszystko poniżej sami, zapraszamy!

A co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze obecnego Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!Norbi, czyli Norbert Dudziuk, karierę rozpoczął w 1997 roku. Pierwszy singiel „Kobiety są gorące” z debiutanckiej płyty „Samertajm” od razu stał się hitem.
Kolejne single: „Samertajm” w duecie z Natalią Kukulską, „Ballada studencka” czy „Pokręciło się w głowie” udowodniły, że debiut Norbiego okazał się trafiony, stąd najważniejsza nagroda polskiej branży muzycznej – Fryderyk – za najlepszą płytę taneczną, Dance Music Awards przyznawaną przez DJów, a także PLAYBOX – nagroda dziennikarzy radiowych.

Rok 1998 to kolejne sukcesy. Singiel „Nie zaczepiaj mnie” z drugiej płyty „NORBI2” spowodował, że Norbi zaśpiewał w Opolu i poprowadził jeden z koncertów tego zacnego festiwalu. Jesienią tego samego roku ukazał się utwór „Rozkołysz się”, a pod koniec roku na koncie artysty pojawia się kolejny PLAYBOX!

W 1999 Norbi nagrywa kolejny album „NORBI2000”, na którym znalazły się eksperymentalne duety z gwiazdami. Marcin Jędrych z RMF FM, szef muzyczny radia ZET i perkusista Poparzonych Kawą Trzy, Wojtek Jagielski, gwiazdy sporu: Przemek Saleta, Tomek Iwan i Piotrek Świerczewski, gwiazdy TVP Maciek Orłoś i Marek Sierocki oraz jedyna gwiazda śpiewająca (ale za to jaka!) Krzysztof Krawczyk.

W 2001 roku na rynku muzycznym ukazuje się 4 album Norbiego „NORBIhouse”, zaśpiewany prawie w całości przez anglojęzycznych wykonawców. 2003 rok i Norbi przerabia hit Czerwonego Tulipana „Jedyne co mam, to złudzenia”, który z powodzeniem wykonuje na koncertach, wrzucając go do swego repertuaru.

W 2012 Norbi występuje w debiutanckim projekcie przyjaciół z formacji Coollers „Wiem, że Ciebie chcę” i wrzucając ten kawałek do repertuaru, poszerza grono fanów. Rok 2014 to lato z piosenką „Lecę do Ciebie”, nagraną wspólnie z serbską kapelą Ice. A jesienią znowu Coolers, a ponadto europejski gwiazdor muzyki dance Mario Bischin i Norbi w pieśni „Przyjaciele”.

A w 2015 roku, oprócz udziału w „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami”, po 5 latach, szykuje się kolejny album artysty! *

i

* źródło: norbi.com.pl

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.