Natalia Lesz

Licytacja zakończyła się: 20.01.2015 r.

Termin spotkania: zostanie ustalony pmiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie

Więcej informacji

Wspólny lunch z nietuzinkową osobą, utalentowaną piosenkarką, aktorką i tancerką, która zajęła 2. miejsce w w ósmej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, a także honorową obywatelką Gruzji Natalią Lesz wygrała firma AK Media Dystrybucja! Serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze obecnego Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED!

i

Natalia Lesz, to znana i utalentowana polska aktorka i wokalistka. Przez sześć lat uczęszczała do Szkoły Baletowej w Warszawie. Uczyła się m. in. w Royal Academy of Dance, Broadway Dance w Londynie. Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Aktorski w prestiżowym Uniwersytecie Nowojorskim Tisch School Of The Arts.

Sympatię widzów zaskarbiła sobie rolą tancerki, Ingi Sawczuk, w cieszącym się dużą popularnością serialu „Tancerze”. Uznanie widzów przyniosła jej także rola w serialu „Plebania”, w którym grała Agnieszkę Ostrowską. Natalia w swoim dorobku ma wiele ról filmowych i telewizyjnych. Występowała m. in. w: „Ojcu Mateuszu”, „Układzie Warszawskim”, „Linii życia”. Grała też na deskach teatru m. in. w „Jak Wam Się Podoba”  w Stalla Adler Theater w Nowym Jorku, „Tramwaju zwany pożądaniem” w Shubert Theater w Nowym Jorku, w „Like a Virgin” w Teatrze Praga, „Honeymoon” w Teatrze Kamienica.

Nad pierwszą płytą, zatytułowaną po prostu „Natalia Lesz” pracowała w Los Angeles, a utwór „Power of Attraction” znalazł się na 24. miejscu w rankingu najlepszych utworów amerykańskiego Billboard Magazine. Występowała jako support przed tak znanymi gwiazdami jak Celine Dion czy MIKA.

Wzięła udział w ósmej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, gdzie zajęła 2. miejsce! W 2009 dostała nagrodę „Viva Comet” w kategorii Debiut Roku. Była też nominowana do nagrody Fryderyki 2009 w kategorii „Nowa Twarz Fonografii”. W 2010 na Top Trendy dostała Nagrodę Dziennikarzy. Jej ostatnia płyta „That Girl” osiągnęła status Złotej Płyty.

Jest honorową obywatelką Gruzji i ambasadorką gruzińskiej wody mineralnej Borjomi. *Ważne informacje dla Uczestników licytacji:

– Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły będą udostępnione Zwycięzcy licytacji);

– Konkretny termin uzgodniony zostanie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji po zakończeniu licytacji w dogodnym dla obu Stron terminie;

– Licytacja spotkania potrwa tym razem do wtorku, 20 stycznia 2015 r. do godziny 20:00 – to ukłon w stronę tych wszystkich, którym obowiązki służbowe uniemożliwiają licytowanie do ostatnich chwil. Od tej pory wszystkie licytacje będą rozpoczynać się i kończyć we wtorkowe wieczory!

– Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą!

i

* źródło: Agencja TOO PR i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.