Monika Dryl

Licytacja zakończyła się: 27.02.2018 r.

Termin spotkania: 01.10.2018 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Dzień po obronie mistrzostwa świata w siatkówce, 1 października 2018 roku – po ponad 7 miesiącach od zakończenia licytacji – wreszcie udało się zorganizować spotkanie z aktorką teatralną i telewizyjną, a także wokalistką Moniką Dryl!

Na spotkaniu w restauracji Grand Kredens przy Al. Jerozolimskich 111 pojawili się – już śmiało można Ich tak nazwać – stali bywalcy naszej inicjatywy, mianowicie Piotr z Bielska-Białej oraz Andrzej z Lidzbarka Warmińskiego. Piotr podarował Monice piękny bukiet kwiatów, a Andrzej zapas miodu z warmińskiej pasieki w sam raz na zimowe wieczory. Następnie królowała oczywiście „ścianka”, po czym cała trójka usiadła przy wspólnym stoliku i mogła oddać się rozmowom bez końca.

A było o czym rozmawiać, nie zabrakło tematów z życia zawodowego Moniki – w tym miejscu trzeba dodać, że gwiazda „Barw szczęścia” również dopytywała obu panów o ich pracę – jak i prywatnego, m.in. o dzieciach i spędzaniu wolnego czasu. Czyli jak to bywa w ramach naszej inicjatywy – dosłownie o wszystkim i na luzie.

Każdy z uczestników spotkania był tego dnia w szampańskim nastroju, a dzięki otwartości i poczuciu humoru Moniki spotkanie było od początku do końca wyśmienite, co możecie zobaczyć w poniższej galerii zdjęć, zapraszamy!

Dochód ze zwycięskich licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Monika Dryl to pochodząca z Białegostoku aktorka teatralna i telewizyjna oraz wokalistka. Występuje m.in. w Teatrze Narodowym w Warszawie oraz gościnnie w Teatrze Polonia Krystyny Jandy.

W 2001 roku została laureatką III nagrody Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz I. nagrody festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” w 2003.

Jest założycielką i wokalistką zespołu Themonika quintet. Wzięła udział w nagraniu płyty „Herbaciane Nonsensy” w radiowym studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej u boku m.in. Ewy Bem, Grażyny Łobaszewskiej, Anny Serafińskiej, Grzegorza Turnaua, Andrzeja Dąbrowskiego. W 2008 wzięła udział w trzeciej edycji programu „Jak oni śpiewają”, w którym zajęła 8. miejsce.

Jesienią 2015 roku brała udział w czwartej edycji programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wygrała 2. odcinek programu, w którym wcieliła się we Freddiego Mercury’ego. Po dziewięciu odcinkach dotarła do finału, gdzie zajęła ostatecznie 3. miejsce. *

i

źródło: wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.