Michał Baryza

Licytacja zakończyła się: 12.05.2015 r.

Termin spotkania: 02.07.2015 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Model, finalista IV edycji hitu TVN „Top Model”, o którego walczą największe koncerny modowe w Polsce i na świecie, Michał Baryza 2 lipca spotkał się przy pysznym jedzeniu z doskonale nam znanym założycielem i właścicielem firmy AK Media Dystrybucja, Andrzejem w równie dobrze nam znanej restauracji Grand Kredens.

Zapraszamy do galerii poniżej, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia ze spotkania (a jest ich kilkadziesiąt), jednocześnie dziękujemy Uczestnikom, jako że było to kolejne przemiłe spotkanie!

Co najistotniejsze w naszej Inicjatywie, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze obecnego Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!Michał Baryza to model, finalista IV edycji programu TVN „Top Model”.
Zresztą głos oddajmy Jemu samemu: „Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Jednak los chciał, żebym od młodego realizował się jako model i tak się właśnie spełniam z wielkim zaangażowaniem. Traktuję to bardzo poważnie.

U ludzi cenię sobie szczerość, zaangażowanie w pracę, otwartość i uśmiech. Moim największym marzeniem jak na razie jest spełnić wszystkie życzenia swojej mamy. Postawić jej dom, dać jej takie życie na jakie zasługuje.

W przyszłości chciałbym stać się jednym z najlepszych i najbardziej rozchwytywanych modeli na świecie. Chciałbym stać się inspiracją dla wielu ludzi, niekoniecznie tylko dla młodszego pokolenia!” *

i

* źródło: management Michała Baryzy

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.