Mery Spolsky

Licytacja zakończyła się: 06.04.2021 r.

Termin spotkania: 12.10.2021 r.
Gdzie: Raj w Niebie, ul. Nowy Świat 21 w Warszawie

Więcej informacji

Obiad w towarzystwie Mery Spolsky, autorki takich utworów, jak na przykład „Bigotka”, „Sorry From The Mountain”, „Miło Było Pana Poznać”, „Mazowiecka Kiecka” czy „Królestwo Kobiet” w restauracji Raj w Niebie przy ul. Nowy Świat 21 w Warszawie zjedli zwycięzcy licytacji, Antonia z Wrocławia oraz Oskar z Lublina!

Działamy na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Obok Mery Spolsky i jej twórczości trudno przejść obojętnie. Sama pisze teksty, zamienia je w piosenki i prowokuje… głównie do myślenia. Jej słowa są szczere i odważne, ubrane w mocne elektro-techno bity i piosenkowe melodie.

Na swoim koncie ma już dwa albumy „Miło Było Pana Poznać” i „Dekalog Spolsky”, trzy nominacje do Fryderyków, kilka wyprzedanych tras koncertowych, miliony odtworzeń na YouTube i serwisach streamingowych. Słynie z bardzo energetycznych koncertów i zwariowanych stylizacji.

Występuje na najważniejszych polskich scenach i festiwalach. Towarzyszą jej „krzyż spolsky”, który niesie pomoc zagubionym sercom, czarno-białe paski i oczywiście najwierniejsi fani, czyli – Ludzie Spolsky.

i

źródło: Kayax i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.