Marta Wierzbicka
Najwyższa kwota:
7500 zł

Licytacja zakończyła się: 22.12.2015 r.

Termin spotkania: 02.04.2016 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

W piękne, słoneczne popołudnie 2 kwietnia 2016 roku w warszawskiej restauracji Grand Kredens odbyło się dłuuugo wyczekiwane spotkanie z Martą Wierzbicką, z którą przy wspólnym stoliku mieli przyjemność usiąść: Pan Przemysław z Poznania wraz z żoną oraz Pani Sylwia z Łodzi.

Rozmowom nie ma końca, humory dopisywały wszystkim, a spotkanie sporo się przeciągnęło, co jest dowodem na świetną atmosferę. Poniżej znajdziecie kompletną, mega dużą galerię zdjęć z eventu!

A co najważniejsze, łączny dochód ze zwycięskich licytacji wsparł Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

Marta Wierzbicka to aktorka od lat związana z TVN. Od 9 lat wciela się w rolę Oli Zimińskiej w serialu tejże stacji „Na Wspólnej”. Udzieliła swojego głosu głównej postaci w polskim dubbingu filmu „Alicja w Krainie Czarów” Tima Burtona, a także jednej z postaci w grze Until Dawn. Obecnie związana z Teatrem Capitol, gdzie można oglądać ją na scenie w spektaklach „Kiedy kota nie ma” i „Dajcie mi Tenora!”.

Oprócz tego jest studentką warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od 2013 roku jest ambasadorką akcji „Zaczytani” pod patronatem byłej Pierwszej Damy Anny Komorowskiej, ponadto jest także ambasadorką akcji DlaSchroniska.pl.

Jest jedną z najpopularniejszych postaci w mediach społecznościowych. Wielka miłośniczka szpinaku i zwierząt – jest właścicielką niesfornego jacka russella o imieniu Cuki. *

i

* źródło: Management Marty Wierzbickiej

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.