Marta Chodorowska

Licytacja zakończyła się: 28.06.2022 r.

Termin spotkania: 21.04.2023 r.
Gdzie: restauracja Si, ul. Marszałkowska 115 w Warszawie

Więcej informacji

Sebastian z Łodzi oraz Cezary z Poznania spotkali się z Martą Chodorowską, aktorką, której popularność przyniosła rola Klaudii w legendarnym już serialu „Ranczo”, którą można także zobaczyć w takich serialach, jak „Sprawiedliwi”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość” czy w filmie „Wszyscy jesteśmy Chrystusami” Marka Koterskiego.

Po raz kolejny dochód z licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej akcji, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Marta Chodorowska to urodzona w Sztumie aktorka, absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Popularność przyniosła Jej rola zwariowanej Klaudii w serialu „Ranczo”.

Znana również z roli Basi w „Sprawiedliwych”, a także z seriali „Barwy Szczęścia”, „Pierwsza Miłość”, z filmów Marka Koterskiego i ostatnio z roli prawniczki Julii w serialu „M jak miłość”. W rolach teatralnych można zobaczyć ją m.in. w Teatrze Kamienica. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrego jedzenia.

i

źródło: Marta Chodorowska i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.