Marcelina Zawadzka

Licytacja zakończyła się: 13.10.2015 r.

Termin spotkania: 08.11.2015 r.
Gdzie: restauracja Moonsfera, Centrum Olimpijskie w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4

Więcej informacji

Na wspólny lunch u boku pięknej modelki Marceliny Zawadzkiej, Miss Polonia 2011, reprezentantki naszego kraju w wyborach Miss Universe 2012 i nowej prowadzącej „Pytanie na Śniadanie”, który odbył się 8 listopada br. udali się Pan Urban oraz Pani Aneta.

Ugościła nas prestiżowa, jedna z najlepszych restauracji w Polsce Moonsfera, znajdująca się na szczycie warszawskiego Centrum Olimpijskiego. Dania tu podawane chwalą nie tylko goście, ale także sam Pascal Brodnicki, z którym swego czasu organizowaliśmy w tym miejscu spotkanie w ramach naszej Inicjatywy!

Jak przebiegało spotkanie, dowiecie się z galerii zdjęć poniżej.

Co najistotniejsze w naszej Inicjatywie, łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny.

i

Marcelina Zawadzka to polska modelka i aktorka, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w 2011 roku. Kandydatka województwa pomorskiego, w finale wystąpiła z numerem 16. W 2003 roku zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. Reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, kwalifikując się do czołowej szesnastki jako pierwsza Polka od 1989 roku.

W 2013 roku prowadziła program „Projektanci na start” w telewizji Fox Life. Brała udział w drugiej, emitowanej przez telewizję Polsat edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a Jej partnerem tanecznym był Rafał Maserak. Odpadli w półfinale, ostatecznie zajmując 3. miejsce.

W 2014 roku wystąpiła w serialu telewizji Polsat „Pierwsza miłość” jako pielęgniarka i późniejsza narzeczona Karola Wekslera, w którego postać wciela się prowadzący „Familiadę” Karol Strasburger. Rok później wystąpiła w programie „Przygarnij mnie” na kanale TVP2. Współprowadziła również program „Dendżer” w TVN Turbo. *

i

* źródło: Marcelina Zawadzka

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.