Marcela Leszczak

Licytacja zakończyła się: 23.08.2016 r.

Termin spotkania: 26.11.2016 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

W sobotę 26 listopada br., po niespełna 2 miesiącach przerwy, wreszcie mieliśmy okazję zorganizować kolejne spotkanie w ramach naszej inicjatywy! Tego dnia gościliśmy modelkę Marcelę Leszczak, finalistkę III. edycji „Top Model Polska” w prawdziwie włoskiej restauracji Trattoria Da Antonio w samym sercu Warszawy.

Na spotkaniu nie mógł pojawić się niestety pan Rafał, natomiast pan Przemek – drugi ze zwycięzców licytacji, który notabene wcześniej wygrał u nas licytacje spotkań z aktorkami Martą Wierzbicką i Agnieszką Więdłochą – wygraną przekazał w nagrodę swojemu bliskiemu współpracownikowi Alanowi, od którego Marcela otrzymała piękny bukiet róż.

Szef restauracji pan Antonio również zawitał do nas, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia oraz poznać Marcelę, a w trakcie spotkania – co bardzo miłe – co jakiś czas doglądał czy na pewno „tutto bene”.

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia niniejszej galerii zdjęć ze spotkania!

A co najważniejsze, łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Marcela Leszczak to modelka, finalistka III edycji polskiej wersji show TVN „Top Model”. Jest kilkukrotną Miss i Wicemiss konkursów piękności. Zdobyła m.in. tytuł Miss Konina, w 2011 roku została drugą Wicemiss Wielkopolski oraz dostała się do półfinału Miss Polski 2011.

Ogólnopolską sławę przyniósł Jej udział w III edycji „Top Model Polska”, w którym od początku była jedną z faworytek i dostała się aż do finału, w którym zajęła drugie miejsce, przegrywając minimalną liczbą głosów.

Udział w programie zapewnił Marceli dużą popularność i niedługo potem modelka zaczęła występować na wybiegach oraz stała się twarzą kilku marek. W 2013 roku spróbowała kariery aktorskiej w produkcji VIVA Polska „Miłość na bogato”.

Prywatnie jest ogromną pasjonatką motoryzacji, od małego lubiła spędzać czas i pracować w warsztacie samochodowym swojego ojca, który kiedyś zapewne po Nim przejmie. *

i

* źródło: Marcela Leszczak, topmodel.tvn.pl, plotek.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.