Małgorzata Socha

Licytacja zakończyła się: 17.03.2014 r.

Data spotkania: 31.03.2014 r.
Gdzie: restauracja Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

W poniedziałek 31 marca odbyło się inauguracyjne spotkanie w ramach projektu PoznajGwiazde.pl we współpracy z Fundacją „Dr Clown”, pomiędzy aktorką Małgorzatą Sochą, a zwyciężczynią licytacji spotkania z Gwiazdą – Panią Martą z Łazów, która była tego popołudnia najważniejszą osobą! Uczestników spotkania ugościła prestiżowa, warszawska restauracja Grand Kredens znajdująca się na  Alejach Jerozolimskich 111.
Zapraszamy poniżej do obejrzenia fotorelacji ze spotkania autorstwa Daniela Wysockiego z agencji fotograficznej ONS, a już wkrótce umieścimy videorelację!

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze i trwało znacznie dłużej niż pierwotnie zakładano, bo ponad 2 godziny! Małgorzata Socha oraz Pani Marta zasiadły do obiadu w ustronnym miejscu, gdzie miały okazję spokojnie porozmawiać nie tylko na tematy zawodowe, jak aktorstwo czy florystyka (którą Pani Marta zajmuje się na co dzień), ale także na tematy dotyczące życia codziennego każdego z nas. Dobrą atmosferę spotkania uświetniła profesjonalna obsługa gości przez pracowników restauracji Grand Kredens.

Znana i lubiana aktorka zachwyciła swoją otwartością i życzliwością zarówno Panią Martę, jak i pozostałych uczestników spotkania: Prezes Fundacji „Dr Clown” Annę Czerniak, rzecznik prasową Fundacji Katarzynę Butowtt oraz organizatorów spotkania – firmę GoldVenture Paweł Kuc.

Pani Marta po spotkaniu była bardzo zadowolona i jak przyznała „jest bardzo szczęśliwa, że mogła poznać aktorkę i jednocześnie wesprzeć szczytny cel” oraz zachęcała innych do wzięcia udziału w kolejnych licytacjach na www.poznajgwiazde.pl.
Natomiast Małgorzata Socha, która przez całe spotkanie była w świetnym humorze obiecała, że w przyszłości chętnie weźmie udział w PoznajGwiazde.pl ponownie!

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

Dla wszystkich osób, które po prostu chciały mieć jakąś pamiątkę od Małgosi Sochy, aktorka przeznaczyła na potrzeby losowania w naszym serwisie bransoletkę Shine marki Tous, wykonaną ze srebra najwyższej próby i pokrytą 18kt złotem.

Wszystkim uczestnikom spotkania, a także partnerskiej restauracji Grand Kredens jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Wideo

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.