Magdalena Waligórska

Licytacja zakończyła się: 14.04.2015 r.

Termin spotkania: 22.05.2015 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Tym razem Gwiazdą naszej Inicjatywy była Magdalena Waligórska! Jak myślicie, kto wygrał..?;) Dokładnie – firma AK Media Dystrybucja, a poniżej znajdziecie wszystkie oficjalne zdjęcia ze spotkania aktorki z Panem Andrzejem i Panem Robertem, które odbyło się w świetnej restauracji Grand Kredens przy Alejach Jerozolimskich 111 w samym centrum Warszawy. Zapraszamy!

Co najistotniejsze w naszej Inicjatywie, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze obecnego Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!

i

Magdalena Waligórska to aktorka filmowa i teatralna, pochodząca z Jędrzejowa. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej na Wydziale Aktorskim we Wrocławiu. Studiowała także wiedzę o teatrze w Akademii Teatralnej w Warszawie. Przed rozpoczęciem studiów grała w filmach i serialach, m.in. w filmie Romana Polańskiego „Pianista”, w serialach „Klan” czy w „Na dobre i na złe”.

Szerzej znana publiczności stała się od czasu wystąpienia w roli barmanki Wioletki w hitowym serialu TVP „Ranczo”. W wiosennej ramówce telewizji Puls pojawił się nowy, komediowy serial „Przypadki Cezarego P.”, w którym Magda Waligórska gra – obok Cezarego Pazury – jedną z głównych ról.

Związana z Fundacją Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Jest wielką miłośniczką psów i posiadaczką Pana Kuleczko. Uwielbia czytać, oglądać filmy oraz podróżować, tematów w trakcie spotkania na pewno więc nie zabraknie! *Ważne informacje dla Uczestników licytacji:

– Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły będą udostępnione Zwycięzcy licytacji);

– Konkretny termin uzgodniony zostanie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji po zakończeniu licytacji w dogodnym dla obu Stron terminie w okresie maj-czerwiec 2015 r.;

– Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą!

i

* źródło: magdawaligorska.pl, wikipedia.org

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.