Magdalena Różczka

Licytacja zakończyła się: 07.04.2014 r.

Termin spotkania: 25.04.2014 r.
Gdzie: restauracja Grand Kredens w Warszawie, Al. Jerozolimskie 111

Więcej informacji

25 kwietnia w partnerskiej, prestiżowej restauracji Grand Kredens w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 111 odbyło się kolejne spotkanie w ramach PoznajGwiazde.pl.
Tym razem znana i ceniona aktorka Magdalena Różczka spotkała się z Panem Robertem z Łącznej, który wylicytował spotkanie z Gwiazdą podczas wspólnego lunchu, a organizatorem spotkania była po raz kolejny firma GoldVenture Paweł Kuc.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej, swobodnej atmosferze, co było dużą zasługą aktorki, która już na wejściu rozluźniła lekkie napięcie, panujące na sali przed Jej przybyciem:)
Magda Różczka i Pan Robert usiedli przy wspólnym stoliku w wyodrębnionej części sali. Towarzyszyła im Katarzyna Butowtt, rzecznik prasowa Fundacji „Dr Clown”, która była „dobrym duchem” spotkania i przyczyniła się do rozwinięcia rozmowy tak, aby wszyscy poczuli się swobodnie i byli po prostu sobą. Tematy rozmów dotykały zarówno sfery zawodowej, jak i życia prywatnego – spędzania wolnego czasu, zabawnych historii z dzieciństwa, a nawet profilaktyki zdrowotnej.

Uśmiechów i życzliwości nie było końca, a dobrą atmosferę spotkania jak zwykle uświetniła profesjonalna obsługa gości przez restaurację Grand Kredens. Po spotkaniu główni bohaterowie spotkania dziękowali organizatorom za profesjonalizm oraz podkreślali istotę inicjatywy PoznajGwiazde.pl, która w opinii wszystkich jest interesującą i potrzebną, wspierającą szczytny cel, poprzez którą korzystają absolutnie wszystkie strony!

Dochód z licytacji jak zwykle przeznaczony będzie na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

pg

Jeszcze raz wszystkim uczestnikom oraz organizatorom serdecznie dziękujemy!

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.