Magdalena Pyznar

Licytacja zakończyła się: 02.04.2019 r.

Termin spotkania: 10.06.2019 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

W upalne poniedziałkowe popołudnie 10 czerwca w towarzystwie Magdaleny Pyznar – zawodowej tancerki, licencjonowanej dietetyczki, miłośniczki podróżowania – przy jednym stoliku w restauracji Grand Kredens usiadła zwyciężczyni licytacji Anna z Tarnobrzegu.

Niestety i tym razem nie było pełnego składu uczestników – mianowicie zabrało znanego już fanom naszej akcji, kilkukrotnego zwycięzcy licytacji, Piotra z Bielska-Białej. Siła wyższa zatrzymała Go w rodzinnych stronach.

Dziewczyny – co nie jest tajemnicą – znają się bardzo dobrze, jako że Magda jest dietetyczką Anny, zatem rozmowa była bardzo swobodna i otwarta, a jej efekty można zobaczyć na zdjęciach.

Dochód ze zwycięskich licytacji wsparł partnerską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Magdalena Pyznar to zawodowa tancerka, występowała na scenie z wieloma gwiazdami polskiego show-biznesu. Bohaterka kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”.

Przeszła niesamowitą metamorfozę. Czasy imprezowania zostawiła za sobą, wyciągnęła wnioski i wróciła do tańca i sportu.

Aktualnie jest licencjonowanym dietetykiem, motywuje swoich obserwatorów do zmian, jej motyw przewodni to uśmiech i dobra energia. Uważa, że każdy człowiek zasługuje na drugą szansę.

Pasje Magdaleny? Podróże i taniec oczywiście! *

i

źródło: management Magdaleny Pyznar i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.