Magdalena Lamparska

Licytacja zakończyła się: 23.06.2020 r.

Termin spotkania: zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się wstępnie w okresie styczeń - czerwiec 2021 r. (rzecz jasna także po tym, jak uspokoi się sytuacja związana z koronawirusem)
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie
Informacje dodatkowe: możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy

Więcej informacji

Z Magdaleną Lamparską, jedną z czołowych polskich aktorek, znaną m.in. z takich produkcji, jak „Bogowie”, „39 i pół” oraz „39 i pół tygodnia”, „Hotel 52”, „Niania w wielkim mieście” czy „Listy do M. 2” w trakcie kameralnego obiadu w jednej z najlepszych warszawskich restauracji spotka się pan Michał z Gdańska, serdecznie gratulujemy!

Cały dochód z licytacji po raz kolejny trafi do Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu celem budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Magdalena Lamparska to aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Możemy oglądać ją na ekranach kin, telewizorów oraz deskach teatrów. Rozwija swoją karierę także w Stanach Zjednoczonych.

Na deskach teatralnych zadebiutowała rolą Aliny w „Balladynie” w reżyserii A. Tyszkiewicza w Teatrze Narodowym w Warszawie. W Teatrze Kwadrat grała w sztukach: „Ślub doskonały” jako Julie i „Berek czyli upiór w moherze” jako Małgosia. Również można ją zobaczyć w roli głównej w pastiszu „Klaps! 50 twarzy Greya” w reżyserii J. Weigerbera w Teatrze Polonia. Środowisko teatralne zaskoczyła rolą w Teatrze WARSawy w spektaklu Hollywood” wyreżyserowanym przez M. Siegoczyńskiego.

Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie M. Kwiecińskiego „Jutro idziemy do kina”. Następnie zagrała w produkcjach: „Zero” P. Borowskiego, „Big love” B. Białowąs, „Bogowie” Ł. Palkowskiego, „Tylko nie teraz” W. Pendrakowskiego, „Listy do M.2” M. Dejczera, „Porady na Zdrady” R. Zatorskiego, „1800 gramów” M. Głowackiego. Za postać Elki w „Tylko nie teraz”, którą zagrała u boku Aleksandra Domagarowa i Daniela Olbrychskiego,  otrzymała wyróżnienie za główną rolę żeńską na festiwalu Kinoforum w Petersburgu oraz główną nagrodę za najlepszą rolę kobiecą na VIII Otwartym Festiwalu Teatru i Filmu Rosyjskiego Amurska Jesień 2010 w Moskwie.

W zagranicznych produkcjach jako jedyna Polka otrzymała rolę w filmie N. Caro „Azyl” u boku tak elektryzujących gwiazd, jak Jessica Chastain i Daniel Brühl. Ze Stephenem Baldwinem zagrała femme fatale w czarnej komedii „Bez paniki, z odrobiną histerii” w reżyserii T. Szafrańskiego.

Szerokiej publiczności jest znana również z ról telewizyjnych: „39 i pół” oraz „39 i pół tygodnia”, „Hotel 52”, „To nie koniec świata!”, „Niania w wielkim mieście”.

Ponadto współtworzy Fundację GERLSY, której celem jest tworzenie kobiecych historii i ich ekranizacja. To organiczna inicjatywa, która zajmuje się pisaniem scenariuszy, gdzie główne bohaterki to kobiety.

Magdalena Lamparska została doceniona także za debiutancką książkę „Wszystko albo nic. #jakPolaNegri”, której jest autorką.Najważniejsze informacje dla Uczestników licytacji w pigułce:

– Koszt kilkudaniowego obiadu pokryje partnerska restauracja (oprócz alkoholu, który Uczestnicy zamawiają we własnym zakresie);

– Konkretny termin obiadu – dogodny dla wszystkich Stron – zaproponowany zostanie po zakończeniu licytacji i odbędzie się wstępnie w okresie styczeń – czerwiec 2021 r. (rzecz jasna także po tym, jak uspokoi się sytuacja związana z koronawirusem);

– Spotkanie odbędzie się w jednej z naszych partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie;

– Istnieje możliwość przekazania przez Zwycięzcę licytacji udziału w evencie bliskiej osobie w formie oryginalnego prezentu lub pracownikowi firmy jako nagroda za wyniki w pracy;

– System licytacji automatycznie zaproponuje Licytantowi najniższą kwotę, gwarantującą znalezienie się w danym momencie w gronie Zwycięzców. Licytant będzie mógł zaproponować oczywiście wyższą kwotę po to, aby nikt nie przebił Go w ostatniej chwili;

– W trakcie trwania licytacji Licytant, który wypadnie poza miejsca gwarantujące udział w evencie, dowie się o tym fakcie poprzez e-mail. Oczywiście nadal będzie mógł licytować dalej i ostatecznie znaleźć się w gronie Zwycięzców;

– Biorąc udział w licytacji, Użytkownik każdorazowo potwierdza znajomość i akceptację aktualnego brzmienia Regulaminu oraz Polityki prywatności.

i

źródło: management Magdaleny Lamparskiej i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.