Magdalena Cielecka
Najwyższa kwota:
2700 zł

Licytacja zakończyła się: 12.11.2019 r.

Termin spotkania: 24.09.2020 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

Pani Wiktoria z Wrocławia oraz pan Arkadiusz z Łomianek Dolnych mieli okazję poznać charyzmatyczną gwiazdę takich produkcji jak „Belfer”, „Czas honoru”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” czy „Chyłka – Zaginięcie”, Magdalenę Cielecką, w trakcie kameralnego obiadu w warszawskiej restauracji Trattoria da Antonio!

A co najważniejsze, cały dochód z licytacji wsparł Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Magdalena Cielecka to ceniona aktorka teatralna i filmowa. Na scenie zadebiutowała w 1992 r. rolą dziecka w przedstawieniu „Ich czworo” Gabrieli Zapolskiej na deskach krakowskiego Teatru Starego. Trzy lata później ukończyła PWST w Krakowie i po raz pierwszy wystąpiła przed kamerami w filmie „Pokuszenie”. Za kreację, którą stworzyła w tym obrazie Cielecka otrzymała szereg prestiżowych nagród m.in. na FPFF w Gdyni, na Festiwalu w Genewie i Tokio.

Największą popularność zdobyła dzięki filmowi „Samotność w sieci” oraz roli w serialu „Magda M.”, a przede wszystkim dzięki rolom teatralnym, szczególnie w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Od 2008 jest członkiem zespołu Nowego Teatru w Warszawie. Na początku 2008 roku jako aktorka z filmu „Katyń” była obecna na festiwalu w Berlinie i na gali oscarowej.

Znana z takich produkcji, jak np.: „Belfer”, „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Belle Epoque”, „Córki dancingu” czy „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Obecnie wciela się w postać Joanny Chyłki w adaptacji cyklu powieści Remigiusza Mroza o tym samym tytule.

i

źródło: filmweb.pl, wikipedia.org i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.