Magda Steczkowska

Licytacja zakończyła się: 08.11.2016 r.

Termin spotkania: 08.06.2017 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

Po ponad pół roku od zakończenia licytacji, 8 czerwca nareszcie mieliśmy przyjemność gościć w restauracji Grand Kredens przesympatyczną Magdę Steczkowską!

Na spotkaniu z wokalistką pojawiła się pani Marzena – która taką możliwość otrzymała od zwyciężczyni licytacji, pani Bogny z Warszawy – a także pan Andrzej z Lidzbarka Warmińskiego, który już po raz trzeci uczestniczy w spotkaniu w ramach naszej inicjatywy.

Magda okazała się bardzo rozmowną, otwartą i ciepłą osobą, co szybko przełożyło się na świetną atmosferę przy restauracyjnym stoliku. Nie zabrakło ważnych tematów, jak na przykład angażowanie się w akcje charytatywne, a także tych lżejszych, jak tematy dotyczące życia zawodowego uczestników spotkania czy ciekawych wspomnień z wypraw wakacyjnych.

Rozmowy w trakcie spotkania były tak wciągające, że Magda nawet nie zauważyła, że czas przeznaczony na spotkanie już dawno dobiegł końca i mocno spóźniła się na umówiony wywiad. Podsumowując, było bardzo wesoło, czego dowodem są zdjęcia w poniższej galerii.

Łączny dochód ze zwycięskich licytacji wesprze naszego Partnera Strategicznego, zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Magda Steczkowska to wokalistka, autorka tekstów, która na swoim koncie ma 4 solowe płyty. 5 lutego 2016 roku ukazał się jej czwarty album zatytułowany „…nie na zawsze”.

Przed rozpoczęciem kariery solowej współpracowała z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wzięła udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” , mogliśmy ją oglądać również w programie „Aplauz , Aplauz!” i “Przygarnij mnie”.

Aktywnie działa w akcjach charytatywnych na rzecz dzieci. Prywatnie żona Piotra Królika (perkusisty grupy Indigo i Brathanki) oraz mama trzech córek: Zosi, Michalinki i Antoninki. Uwielbia podróże, muzykę klasyczną, dobre kino oraz włoską kuchnię. *

i

* źródło: management Magdy Steczkowskiej i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.