Maciej Kot

Licytacja zakończyła się: 30.06.2014 r.

Termin spotkania: 30.08.2014 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

30 sierpnia 2014 roku skoczek narciarski Maciej Kot spotkał się w warszawskiej restauracji Grand Kredens ze zwycięzcą licytacji – Panem Andrzejem, właścicielem firmy AK Media, który wylicytował najwyższą kwotę za spotkanie z polskim olimpijczykiem!

Maciej Kot przybył na umówione spotkanie w warszawskiej restauracji Grand Kredens nawet przed czasem, czym jednak nie zaskoczył organizatorów ani zwycięzcy licytacji Pana Andrzeja, jako że wszyscy oczekiwali reprezentanta Polski w skokach w specjalnie w tym celu przygotowanej sali – tylko na wyłączność Gości tak, aby zapewnić spokój i swobodę rozmowy.

Po przywitaniu się przyszła kolej na wspólne fotografie w różnych konfiguracjach osobowych – w końcu każdemu zależało na fotce z naszym olimpijczykiem, na wspólną fotkę załapał się nawet sam właściciel restauracji Grand Kredens! Po części oficjalnej uczestnicy spotkania usiedli przy wspólnym stoliku razem z Prezes partnerskiej Fundacji „Dr Clown”, Panią Anną Czerniak, która również obecna była tego dnia na spotkaniu. Zarówno Pan Andrzej, jak i Maciek mieli też okazję porozmawiać sam na sam i spróbować pyszności restauracji. Oczywiście w przypadku naszego skoczka wyłącznie tych dietetycznych. 😉

A tematów jak zwykle nie brakowało, ba! Skoki narciarskie wcale nie były tematem głównym, jako że – jak się okazało – Pan Andrzej nie jest ich fanem. Ale już podróże, studia, rajdy samochodowe, a nawet tematy biznesowo-marketingowe czy wreszcie Mistrzostwa Świata w siatkówce, które tego dnia rozpoczynały się meczem inauguracyjnym na Stadionie Narodowym – to tylko wybrane tematy rozmów uczestników spotkania, po raz kolejny perfekcyjnie zorganizowanego przez firmę GoldVenture Paweł Kuc.

Maciej Kot miał nawet chwilę czasu na pracę przy laptopie – i to nie dlatego, że się nudził, ale po to, aby podzielić się ze swoimi fanami świeżutką fotką ze spotkania w ramach PoznajGwiazde.pl! Spotkanie jak zwykle trwało dłużej niż planowano, co nas niezmiernie cieszy, natomiast musiało się kiedyś skończyć – wszak Maciej tego dnia był zaproszony jako gość specjalny meczu inaugurującego Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska – Serbia na Stadionie Narodowym, na co nasz Gość był już doskonale przygotowany i na Stadion ruszył w szaliku reprezentacji Polski.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy uczestnikom spotkania za udział i wsparcie naszej inicjatywy!


Maciej Kot to reprezentant Polski w skokach narciarskich, zawodnik kadry A, trenowanej przez trenera Łukasza Kruczka. Swoją przygodę ze skokami rozpoczął w wieku 10 lat. Srebrny medalista indywidualnie i dwukrotnie brązowy medalista drużynowo w Mistrzostwach Świata Juniorów (rok 2008 i 2009).
W kadrze seniorów zadebiutował w wieku 15 lat w zawodach drużynowego Pucharu Świata w Lahti, powołany przez trenera Hannu Lepisto. Trzykrotnie wygrywał konkursy Letniej Grand Prix (indywidualnie w Wiśle i Hinzenbach oraz drużynowo w Hinterzarten). W Pucharze Świata najwyższą dotychczasową lokatą było indywidualnie 5 miejsce (dwukrotnie w sezonie 2012/2013) oraz 2 miejsce drużynowo (także sezon 2012/2013).
Brązowy medalista drużynowych Mistrzostw Świata 2013 r. w Predazzo. Członek kadry olimpijskiej Soczi 2014, gdzie w konkursach indywidualnych zajął 7 miejsce na średniej skoczni, a na dużej był 12, a olimpijska reprezentacja Polski z Maciejem Kotem w składzie zajęła 4 miejsce w konkursie drużynowym.
Zainteresowania Maćka to głównie sport, m.in. siatkówka, rajdy samochodowe, F1 czy piłka nożna, ale także finanse, technologia, motoryzacja, a nawet myślistwo, będzie więc o czym rozmawiać! *

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

Nagrodą od Maćka Kota na potrzeby losowania nagrody były 2 egzemplarze Jego karty z własnoręcznym autografem!

i

*źródło: maciejkot.com, wikipedia i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.