Łukasz Zagrobelny

Licytacja zakończyła się: 12.01.2021 r.

Termin spotkania: 06.10.2021 r.
Gdzie: Bistro Poranki i Wieczory, ul. Szamocka 8 w Warszawie

Więcej informacji

Spotkanie z Łukaszem Zagrobelny, wykonawcą takich hitów, jak na przykład „Nieprawda”, „Życie na czekanie”, „Nie kłam, że kochasz mnie”, „Ja tu zostaję”, „U mnie maj”, „Tylko z Tobą chcę być sobą” a Małgorzatą z Wyszkowa odbyło się 6 października 2021 roku w Bistro Poranki i Wieczory przy ul. Szamockiej 8 w Warszawie. Druga ze zwyciężczyń licytacji, Małgorzata z Buska-Zdroju z przyczyn osobistych zrezygnowała z udziału w spotkaniu.

Wsparliśmy tym samym Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Łukasz Zagrobelny to jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Artysta wyśpiewał hity takie jak: „Nieprawda”, „Życie na czekanie”, „Nie kłam, że kochasz mnie”, „Ja tu zostaję”, „U mnie maj”, „Tylko z Tobą chcę być sobą”, czy „Gdy jesteś tu”.

W 2007 roku wydał debiutancką płytę „Myśli warte słów”, za którą przyznano mu wiele nagród, jak np. Superjedynka, ESKA Music Awards, czy nominacja do Fryderyka. W 2009 roku pojawił się drugi album Łukasza „Między dźwiękami”, Łukasz wystąpił także w programie „Taniec z gwiazdami”, a przede wszystkim zagrał kilkaset koncertów i zdobył ogromną rzeszę fanów w całej Polsce.

Wydana w 2012 roku płyta „Ja tu zostaję” już po miesiącu od premiery stała się Złotą Płytą. W 2012 r. tytułowa piosenka została wyróżniona podczas Festiwalu Opolskiego Super Nagrodą Programu 1 Polskiego Radia. W 2013 r. ukazał się czwarty już album Łukasza „Łukasz Zagrobelny Symfonicznie”, będący zapisem koncertu z Polską Orkiestrą Radiową, który miał miejsce w studiu koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego. W 2019 wokalista był uczestnikiem XII edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym dotarł do ścisłego finału i ostatecznie zajął 4. miejsce.

Łukasz Zagrobelny przez wiele lat związany był Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów”, „Akademia Pana Kleksa”, „Les Miserables”, „Deszczowa Piosenka”, czy „Pięć Ostatnich Lat”, w którym zagrał główną rolę Jamiego. W Teatrze Muzycznym w Gdyni kreował rolę Clopin w słynnym „Notre Dame de Paris”. Serca publiczności OiFP podbił rolą Jurija Żywago w musicalu „Doktor Żywago”, oraz Judasza w „Jesus Christ Superstar”.

i

źródło: management Łukasza Zagrobelnego i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.