Łukasz Jemioł

Licytacja zakończyła się: 23.06.2015 r.

Termin spotkania: ustalony będzie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji
Gdzie: w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie

Więcej informacji

Okazję wraz z osobą towarzyszącą usiąść przy wspólnym lunchu obok Łukasza Jemioła, jednego z najbardziej znanych, czołowych polskich projektantów mody będzie mieć Pan Andrzej z Gdyni!

Co najistotniejsze, dochód ze zwycięskiej licytacji wesprze Partnera Strategicznego naszej Inicjatywy, Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca okaże się zbędny!

i

Łukasz Jemioł to topowy polski projektant mody. Zadebiutował 10 lat temu, od tego momentu zbudował jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku mody w Polsce.

Jemioł jest laureatem najważniejszych konkursów dla projektantów – Złota Nitka, Oskary Fashion, Moda Folk. Dwukrotnie był stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia w dziedzinie sztuki i mody.

Swoje kolekcje prezentował m.in. w Lizbonie i Dubaju. W 2014 roku uznany przez magazyn ELLE za najlepiej ubranego mężczyznę. Każdego sezonu pokazuje dwie premierowe linie – BASIC i PREMIUM.

Jest laureatem nagrody  za Osobowość Roku 2014 w kategorii projektant w plebiscycie „Osobowości i Sukcesy Roku”. W 2015 roku świętuje 10-lecie marki. We wrześniu odbędzie się jego jubileuszowy pokaz! *Ważne informacje dla Uczestników licytacji:

– Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły ustalone zostaną po zakończeniu licytacji);

– Konkretny termin uzgodniony zostanie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji po zakończeniu licytacji;

– Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą;

– Możliwość licytowania przez Firmy i przekazania wygranej pracownikom firmy np. w formie oryginalnej nagrody za wyniki w pracy!

– W przypadku wygranej przedstawiciela firmy, istnieje możliwość umieszczenia firmowego logo „na ściance”, na tle której wykonywane są zdjęcia ze spotkania.

i

* źródło: management Łukasza Jemioła

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.