Lanberry

Licytacja zakończyła się: 23.02.2021 r.

Termin spotkania: 28.07.2021 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

Z Lanberry, niezwykle utalentowaną wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów, której doskonale znane hity to m.in. „Podpalimy świat”, „Piątek”, „Gotowi na wszystko” czy „Plan awaryjny”, a także współtwórczynią hitów „Anyone I Want to Be” oraz „Superhero”, z którymi odpowiednio Roksana Węgiel oraz Viki Gabor wygrały dwie edycje Eurowizji Junior z rzędu, mieli okazję spotkać się 28 lipca 2021 roku w restauracji Trattoria da Antonio przy ul. Żurawiej 18 panowie Michał z Łodzi (Jego już druga wygrana w ramach naszej akcji!) oraz Damian z Rudy Śląskiej, serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Wsparliśmy tym samym Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, to piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 zadebiutowała na rynku fonograficznym singlem „Podpalimy świat”, z którym dotarła do 19. miejsca na AirPlay – Top, liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

4 marca 2016 wydała debiutancki album studyjny, zatytułowany po prostu „Lanberry”, na którym znalazły się m.in. single „Każdy moment” i „Bunt”. Reedycję płyty promował m.in. singel „Piątek”, który odniósł sukces komercyjny, stając się pierwszym utworem w karierze piosenkarki, który uplasował się w pierwszej dziesiątce listy AirPlay. W 2018 wydała drugi album studyjny, zatytułowany miXtura. Wydawnictwo było promowane m.in. przez utwór „Gotowi na wszystko”, który zajmował 1. miejsce na liście AirPlay.

W 2020 roku zwyciężyła z piosenką „Plan awaryjny” w konkursie „Premier” podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W tym samym roku ukazał się jej trzeci album „Co gryzie panią L?”.

Jedną z piosenek, którą Lanberry sama napisała, był hit „Anyone I Want to Be”, z którym Roksana Węgiel w brawurowym stylu wygrała Eurowizję Junior 2018. Sukces nastolatki sprawił, że Lanberry z miejsca stała się jedną z najbardziej wziętych autorek piosenek. Potwierdzeniem jej umiejętności do tworzenia hitów był finał Eurowizji Junior 2019, w którym zwyciężyła Viki Gabor z piosenką „Superhero”, również współtworzoną przez Lanberry.

i

źródło: wikipedia.org, plejada.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.