Krzysztof Gojdź

Licytacja zakończyła się: 14.08.2018 r.

Termin spotkania: 09.04.2019 r.
Gdzie: Pink Lobster, ul. Żurawia 6/12 w Warszawie

Więcej informacji

We wtorek 9 kwietnia zorganizowaliśmy długo oczekiwane, bo po prawie 8 miesiącach od zakończenia licytacji, spotkanie z dr Krzysztofem Gojdziem, lekarzem zajmującym się medycyną estetyczną, doktorem nauk medycznych, założycielem HOLISTIC Clinic – prekursora w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Dwa miejsca w formie prezentu dla bliskich wylicytował – po raz drugi – pan Tomasz ze szwedzkiej miejscowości Svenshögen. Na spotkaniu pojawiła się partnerka zwycięzcy licytacji, Małgorzata oraz Jej siostra Beata z Warszawy. Spotkanie było jak dania podawane w tej restauracji – wyśmienite! Efekty możecie zobaczyć w poniższej galerii zdjęć.

Dochód ze zwycięskich licytacji wsparł oczywiście Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Krzysztof Gojdź to lekarz zajmujący się medycyną estetyczną, doktor nauk medycznych, założyciel HOLISTIC Clinic – prekursora w stosowaniu innowacyjnych metod leczenia oraz pielęgnacji skóry twarzy i ciała.

Jest certyfikowanym lekarzem American Academy of Aesthetic Medicine, której dyplom obronił z pierwszą lokatą (Miami, Floryda, USA). Umiejętności kliniczne zdobywał w Stanach Zjednoczonych, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Należy do elitarnego, kilkuosobowego grona europejskich lekarzy posiadających dyplom tej prestiżowej Akademii. Z American Academy of Aesthetic Medicine związany jest również zawodowo jako wykładowca szkolący lekarzy z całego świata w zakresie laseroterapii, medycyny estetycznej i regeneracyjnej.

Od 2016 roku prowadzi program TVN Style „Niezwykłe przypadki medyczne”. Jest autorem dwóch książek z zakresu medycyny estetycznej: „Sekrety medycyny estetycznej” oraz „Twoja twarz, twój charakter”. W 2017 był nominowany do zdobycia statuetki Gwiazda Plejady w kategorii „Gwiazda sieci” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

Na wiosnę 2018 roku uczestniczył w ósmej polsatowskiej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką taneczną była Walerija Żurawlewa, z którą ostatecznie zajął 6. miejsce. W wywiadzie dla serwisu Plejada.pl poinformował, że całe honorarium z udziału w programie przeznaczy na cele charytatywne. Brawo! *

i

źródło: holisticclinic.pl, wikipedia.org i własne

Wideo

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.