Klaudia Tołłoczko

Licytacja zakończyła się: 22.05.2018 r.

Termin spotkania: 03.07.2018 r.
Gdzie: Trattoria da Antonio, ul. Żurawia 18 w Warszawie

Więcej informacji

Pan Tomasz z Łomży (po raz drugi z rzędu!) oraz pan Arkadiusz z Warszawy zwyciężyli w licytacji spotkania z Klaudią Tołłoczko – fotomodelką, ring girl znanej z Polsat Boxing Night, a także gwiazdą Instagrama, serdecznie gratulujemy!

Spotkanie z Klaudią odbyło się 3 lipca w warszawskiej restauracji Trattoria da Antonio przy ul. Żurawiej 18, na którym pojawił się tylko pan Arkadiusz z Warszawy, niestety ze względów służbowych zabrakło drugiego ze zwycięzców licytacji, pana Tomasza z Łomży. Jednakże nie ma tego złego – Klaudia obiecała spotkać się z panem Tomkiem na lunchu w innym terminie w Trójmieście, brawo Klaudia!

Tymczasem spotkanie we wtorkowe popołudnie było pasjonujące przede wszystkim z jednego powodu – otóż przy jednym stoliku zasiadł producent mięsa oraz … weganka! Jak myślicie, był sajgon?

Otóż nie, rozmowa przebiegała w pokojowej atmosferze, oczywiście głównym tematem był temat jedzenia mięsa przez człowieka. Ale nikt nikogo do niczego nie przekonywał na siłę, rozmowa była konstruktywna, na argumenty.

Czy jedna strona przekonała drugą do swoich racji i przejścia na drugą stronę barykady? Z tego co wiemy – nie, ale z pewnością zarówno Klaudia, jak i pan Arkadiusz byli bardzo zadowoleni ze spotkania, a przecież o to chodziło!

Cały dochód ze zwycięskich licytacji wsparł zabrzańską Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w zakresie budowy i wdrożenia do użytku protezy serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny.

i

Klaudia Tołłoczko to pochodząca z Gdyni fotomodelka, influencerka, gwiazda Instagrama, którą śledzi tam już ponad 310 tysięcy osób.

Wzbudziła wielkie zainteresowanie mediów i fanów podczas gali Polsat Boxing Night 7, gdzie była jedną z ring girl. Pracuje głównie jako modelka, ale jest też kosmetyczką. Jej specjalnością są sesje zdjęciowe w bikini i bieliźnie.

Pomorzanka brała udział w kilku konkursach piękności, brała udział m.in. w wyborach Miss Wielkopolski, gdzie dotarła do półfinału konkursu. Ma też za sobą grę w teledysku do utworu „Kochaj bliźniego swego jak siebie samego” rapera Soboty.

Chętnie angażuje się w akcje charytatywne, ponadto była gwiazdą marcowej okładki magazynu CKM. *

i

źródło: wp.pl i własne

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.