Katarzyna Zielińska

Licytacja zakończyła się: 13.10.2014 r.

Termin spotkania: 24.10.2014 r.
Gdzie: Grand Kredens, Al. Jerozolimskie 111 w Warszawie

Więcej informacji

24 października 2014 roku odbyło się kolejne spotkanie w ramach naszej inicjatywy, pomiędzy aktorką Katarzyną Zielińską a zwycięzcami licytacji – Panem Andrzejem oraz Panią Aleksandrą z AK Media Dystrybucja w odnowionej sali restauracji Grand Kredens.

Katarzyna Zielińska od początku przełamała lody, okazując się osobą niezwykle otwartą, ciepłą i naturalną. Poprosiła wszystkich – zarówno uczestników spotkania, jak i organizatorów – o mówienie Jej „na Ty”, wprowadzając na dzień dobry przyjemną atmosferę. Po przywitaniu się, tradycyjnie otrzymała od Pana Andrzeja wielki, piękny bukiet kwiatów, a także gadżety firmowe, po czym usiedli do wspólnego stolika wyśmienitej restauracji Grand Kredens, która po raz kolejny zapewniła miłą obsługę na najwyższym poziomie.

Rozmowa uczestnikom spotkania kleiła się od początku, aktorka wypytywała Pana Andrzeja o szczegóły Jego działalności charytatywnej, gdyż doskonale wiedziała, że hobby Pana Andrzeja to wygrywanie różnych licytacji. Rozmawiali więc o poprzednich spotkaniach w ramach PoznajGwiazde.pl, ale także o akcjach WOŚP czy o ostatnim nabytku Pana Andrzeja – stroju Davida Bowiego z polsatowskiego hitu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Kasia – jak i Pan Andrzej – okazała się także niezłą gadżeciarą, toteż nie zabrakło rozmów o nowinkach technologicznych. A czy Pani Aleksandra tylko przysłuchiwała się rozmowie? W żadnym wypadku! Z aktorką rozmawiała o dietach czy o ciąży, której Pani Oli serdecznie gratulujemy! 😉

Rozmowa naszych Gości była bardzo dynamiczna, jednak musiała dobiec końca, ponieważ aktorka jeszcze tego samego dnia musiała stawić się na deskach warszawskiego teatru. Na koniec spotkania jego uczestnicy wymienili się numerami telefonów, a aktorka stwierdziła, że najchętniej zostałaby w restauracji jak najdłużej i obiecała Panu Andrzejowi i Pani Oli, że spotkają się jeszcze podczas jednego ze spektakli, w których będzie występować, na które Ich zaprosi. A nam nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z kolejnego udanego spotkania w ramach naszej inicjatywy!

Na koniec zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć poniżej!Katarzyna Zielińska to aktorka wszechstronnie utalentowana. Ukończyła krakowską PWST. Gra w teatrze, filmie, telewizji.
Występuje w programach rozrywkowych i kabaretowych. Znakomicie śpiewa. Ma też doświadczenie w dziennikarstwie radiowym. Jest dwukrotną laureatką Telekamer w kategorii „Aktorka”.

Popularność i sympatię widzów, zdobyła grając w znanym serialu „Barwy Szczęścia” i jako kapitanka jednej z dwóch drużyn programu „Kocham Cię Polsko” w TVP 2. Była również ekspertką w jednej z edycji „Bitwy na głosy”. Brała udział w 13 edycji ”Tańca z Gwiazdami”, w którym dotarła do ćwierćfinału. W serialu „To nie koniec świata” wcieliła się w rolę przebojowej, egoistycznej dziennikarki telewizyjnej. Gra także w popularnym serialu „Przyjaciółki oraz „O mnie się nie martw”.

W swoim dorobku ma role w takich filmach kinowych jak: „Ostatni Klezmer”, „Ryś”, „Plac Zbawiciela”, „Mój Nikifor”, „Dzień świra” , „Och, Karol 2”, „Listy do M”. W 2012r. na deskach małej sceny w Teatrze Roma wystawiła spektakl „Berlin. 4.00 rano”, dwa lata później w tym samym miejscu pokazała swoją kolejną produkcję ”Sofia de Magico”, w której wystąpiła obok Jolanty Fraszyńskiej, Mariusza Drężka, Tomasza Steciuka i Andrzeja Deskura. Ta produkcja zachwyciła polskich krytyków teatralnych. Katarzynę możemy również zobaczyć w Teatrze Roma w spektaklu „Zdobyć, utrzymać porzucić”, w Teatrze Kwadrat („Ślub Doskonały”) oraz w Teatrze Komedia („Konserwator”). Aktorka pracuje nad kolejnym projektem muzycznym-recitalem żydowskim (który powstaje we współpracy z Łukaszem Zagrobelnym) i wydaniem płyty z piosenkami ze spektaklu „Sofia de Magico” oraz „Berlin, czwarta rano”.

Oprócz aktorstwa, jej pasją jest śpiewanie. Jest wychowanicą Sławy Przybylskiej i Leopolda Kozłowskiego. Ponieważ bardzo dobrze zna język jidysz, Jacek Cygan i Leopold Kozłowski zaprosili artystkę do udziału w spektaklu pieśni żydowskich oraz do nagrania solowych piosenek na płytę „Leopold Kozłowski i przyjaciele”. Płyta uzyskała status Złotej. Wielką miłością Katarzyny jest kabaret, dlatego też chętnie bierze udział w takich przedsięwzięciach jak Mrągowska Noc Kabaretowa czy Kabaretowa Scena Dwójki.

Udziela się w wielu akcjach charytatywnych, m.in. dla Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Fundacji Tomka i Małgosi Osuchów „Alladyn”, Fundacji „Bajkowa Fabryka Nadziei” oraz organizacji Kwiat Kobiecości.

Chwalona za doskonałe wyczucie stylu i okrzyknięta przez Fashion Magazine „najlepiej ubraną aktorką”.

Co najistotniejsze, dochód z licytacji przeznaczony będzie na zakup protez kończyn dla podopiecznych Fundacji „Dr Clown” po amputacjach w wyniku chorób onkologicznych i wypadków.

A na potrzeby losowania Katarzyna Zielińska przeznaczyła podwójne zaproszenie na listopadowy spektakl „Zdobyć, utrzymać, porzucić” w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie! Obok Gwiazdy aktualnej licytacji na naszym serwisie, w spektaklu gra także Katarzyna Żak i Olga Bończyk! Do wyboru są dwa terminy: 8 lub 9 listopada br. o godzinie 19:00.
Zasady zabawy znajdziecie na naszym profilu Facebookowym lub po kliknięciu w przycisk „Weź udział w losowaniu”.Ważne informacje dla uczestników licytacji:

  • Spotkanie odbędzie się w jednej z partnerskich, prestiżowych restauracji w Warszawie (szczegóły będą udostępnione Zwycięzcy licytacji) w okresie 20-31 października 2014 roku,
  • Konkretny termin uzgodniony zostanie pomiędzy Gwiazdą a Zwycięzcą licytacji po zakończeniu licytacji,
  • Istnieje możliwość przybycia na spotkanie z Gwiazdą wraz z osobą towarzyszącą!


Zapraszamy do zabawy, bo warto!

do góry

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wykonanie Strony internetowe Poznań.